Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz engem?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba aki több mint 1 éve tetszik (csaj vagyok én is) és akkor mondtam az egyik osztálytársamnak,hogy ennek a lánynak mondja el,hogy nekem ő tetszik,akkor ő folyton nevetett rajtam az osztálytársával júniusba lett pasija(azóta is együtt vannak).Most decemberbe szerelmet vallotam neki (leírtam neki fb-n) és azóta folyamatosan néz mikor a pasija az arcát puszilgatja akkor is engemet néz.Tudni kell rólam azt,hogy folyamatosan feketébe jártam,tele vagyok piercingekkel és neki is nem rég olyasmi lett a stílusa én meg át vettem az ő stílusát,ugyan olyan fekete,fehér kockás ingünk is van.:D Instán szokom nézni kiknek lájkol és láttam,hogy lájkol piercingeket,meleg fiúkat.Régebben nem ilyeneket lájkolt.Jelenthet ez valamit?(A szerelmes levélre nem írt vissza semmit)

2018. máj. 7. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle hogy miért néz.

Ő tudja, mi nem fogjuk tudni... Nem is ismerjük.

És szerelmet nem fb-n kell elmondani hanem élőben, élőben válaszolt volna és még a grimaszát is láthattad volna...

De ha van barátja és állandóan vele van akkor szereti,nem?

Én is szoktam nézni/megnézni embereket

2018. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De suliba nem tudok oda menni hozzá,mert vagy a pasijával van vagy a haverjaival vagy az osztálytársaival és szerintem ők tudják,hogy nekem ő tetszik és ha oda mennék hozzá akkor neki az kellemetlen lenne.Sosem látom,hogy egyedül lenne...:(
2018. máj. 7. 20:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Letiltottam mindenhol,hátha könnyebb lesz :(
2018. máj. 8. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
En is mar egy eve nezek allandoan egy lanyt a suliban, aki tetszik. Es o is engem, de o elvileg nem vonzodik a lanyokhoz, en viszont igen. Kezdemenyezni nem probaltam meg. Ne rontsd el a kapcsolatukat, inkabb varj. Hatha tortenik majd valami turelem
2018. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
UNDORTÓ VAGY FÚJ FÚJ FÚJ FÚJ !!!!!!
2018. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!