Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Biztosak vagytok benne, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosak vagytok benne, hogy mindenkire var valaki?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, meg fiatal vagyok (18), de ebben a korban is mar sokan megtapasztaltak a gimis szerelmet.Nekem meg soha nem volt baratom, pedig nem vagyok csunya sem.Ugy erzem, hogy valami miatt direkt nem akarnak velem komolyat.Annyira el tudom kepzelni, hogy ott vagyok 70 evesen, egyedul mint a kisujjam raadasul szuzen.

Ami meg inkabb megremiszt, hogy van egy csaladbarat, 45 eves es nincs senkije, tudtommal soha nem is volt semmi komoly.Tehat nem mondhatjatok, hogy mindenki talal valakit.(eddig mindenki ezzel a kozhellyel jott nekem)

Annyira jo lenne vegre megtapasztalni a parkapcsolat oromeit (es kevesbe boldog pillanatait), de jelenleg sincs semmi alakuloban.

Kiabrandito.



2018. máj. 7. 19:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es tipikus domino eset vagyok.Nekem valaki mas tetszik (aki kb elerhetetlen) en meg masnak (aki nekem eggggyaltalan nem)
2018. máj. 7. 19:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szvsz az "aki keres az talál" szófordulatot helyesebbnek tartom mint azt, aki azt mondja, hogy a "szerelem majd jön és bekopog az ajtón" pl. Persze van akinek bejön a tűkön ülés, nekem annyira nem jött be a 2 és fél év alatt.
2018. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Légy nyitott, különben tényleg lehet, hogyy 70 éves szűz maradsz. :)
2018. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá, nem leszel 70 évesen szűz. Még a legrútabb emberek is találnak valakit maguk mellé.


És különben is ha az lennél mi lenne? Meghalnál? Vagy nem tudnád élni az életed? Lehet, hogy 45 éves és nincs senkije, de kérdezted őt valaha hogy akart-e egyáltalán?


Az élet pedig kiszámíthatatlan bármikor jöhet valaki. És ne aggódj te is találkozol majd valakivel, sorsszerűen és véletlen.


De azt tanácsolom, hogy előtte, önmagaddal legyél jóba és kezd el magadat szeretni egyedül. Mert amíg ez nincs így, addig nem fog jönni senki:D

2018. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
honnan tudod hogy nem vagy csúnya? :/
2018. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szepseg relativ, lehet neked az vagyok.:)
2018. máj. 29. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!