Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj velem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem, hogy egy fiú se néz meg?

Figyelt kérdés

A sokkal rondább lányoknak is van barátjuk, és az izgat, hogy mi lehet akkor a baj velem?



14/L



2018. máj. 12. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenti, hogy bármi baj van veled..

Lehet megnéznek,csak te nem látod

2018. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! De tényleg, van egy fiú azon a buszon amin minden reggel utazom(távolsági busz) és később szál föl mint én és ha nincs hely sehol viszont mellettem van akkor se ül le, vagy ha mellettem van hely és egy másik hely is van akkor meg a másikat választja!! Ez mit jelenthet??
2018. máj. 12. 17:47
 3/12 anonim válasza:
100%
Azt hogy a srác nem kicsit introvertált, vagy nem akar veled beszélgetni. Lehet hogyha Palvin Barbara ülne a széken se merne leülni mellé.
2018. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De Facebook-on látom, hogy sok barátja van és nem csak fiú hanem lányok is...
2018. máj. 12. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem van egy hasonló szokásom, ha van egy szép lány és van mellette hely inkább tovabb sétálok, így egyikünknek se kellemetlen a helyzet :D

viszont ha van egy kevésbé szebb lány, görcsölés nélkül meg merem kérdezni (szép lányok néha bunkók tudnak lenni)

az hogy nincs pasid nem azt jelenti, hogy baj van veled :D lehet félnek tőlled kicsit a srácok :)

2018. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen,de az egy kicsit furcsa, hogy sose ül mellém fiú és más mellé zok nélkül leülnek, még ha szebb is a lány vagy ha nem!
2018. máj. 12. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:

az nem lehet hogy esetleg azokat a lányokat ismerik?? téged pedig nem??

azért ha beszéltem már valakivel pár szót kicsit közvetlenebb vagyok vele

2018. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem tudom! Milyen tanácsokat tudtok adni,hogy felhívjam magamra a figyelmet így buszon? Mert ezt a fiút csak látásból ismerem,szóval csak úgy nem mernék rá írni! Szóval maradt a busz
2018. máj. 12. 18:28
 9/12 anonim ***** válasza:
közös ismerősötök van??
2018. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hogy azt hiszed magadról szép vagy, vagy az h a fiúkazért nm néznek meg mert nem érdekled őket.
2018. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!