Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen velem az élet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem az élet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel minden héten találkozok és nagyokat nevetünk beszélgetünk és szórakozunk(a suliban ő volt a legjobb barátom)

És nagyon bejön nekem es eddig azt hittem én is tetszek neki de ma rám ír hogy adjak segítséget mert tetszik neki egy fiú és hogy hogy mondja meg neki hogy tetszik és én meg megkérdeztem hogy akkor miert találkozgatott velem es erre azt mondta hogy mivel a legjobb barátja vagyok szeretné tartani velem a kapcsolatot.Csak velem ilyen kegyetlen az élet? :(



2018. febr. 4. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos ez a legrosszabb "barát zóna".

Káosz és vágom mit érzel én is voltam így.

Három út van sztem (mind a hármat próbáltam xD)

-első: talizol vele lesmárolod aztán elmondod a tuti h szreinted megpróbálhatnátok együtt stb. az rajtad áll h h tálalod.

-második: maradtok barátok.(nagyon szar szitu)

-harmadik: eltávolodtok egymástól miután csaávója lesz és csak nagyon ritkán fogtok dumálni.

Sztem csináld az elsőt mindenképpen mivel ha nem teszed akkor az "bántani" fog végig.

Sok sikert Tesó! :)

2018. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!