Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi legyen? Mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Mit tegyek? Már nem érez irántam semmit?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel éreztünk egymás iránt szerelmet, én még most is érzek, de Ő nem tudom, hogy mit gondol. ELőször Ő vallotta be nekem, és az a baj, hogy a barátok miatt el is vicceltük ezt az egészet. A mianap volt egy programunk és én meg is öleltem, de éreztem rajta, mintha nem akarná. Este megkérdeztem tőle messengeren és aztmondta, hogy kicsit szokatlan amit művelünk. Ez most mit jelenthet? Nagyon mardos ez az egész, mert egyszer aztmondja, hogy fontos vagyok neki, meghogy nagyon boldog, hogy közelebb kerülhetett hozzám stb. de van amikor meg mintha nem is akarná ezt az egészet. Én nagyon szeretem, de nemtudom, hogy akkor Ő most mit akar.

2018. máj. 17. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De akar, csak gondolom elhamarkodtad az egészet ezért mondta ezt.

Vagy ne váratlanul öleld meg mert lehet hogy ez zavarta.

De mond el neki barátok nélkül az érzelmeidet aztán hátha ő is kinyílik feléd.

Ha valaki azt mondja hogy fontos vagy neki, akkor ebben csak nem hazudik.

Hisz aki nekem egyáltalán nem fontos,annak nem mondok ilyet.

Mondom beszéld meg vele!

2018. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm aválaszt! Igazad lehet


Viszont már egy ideje, olyanokat irogat a baráti csoportunkba, mintha nem is lenne köztünk semmi, olyanokat amik eléggé zavarnak. És egyszer beszélgetés közben szóba jött, hogy őt senki nem szereti. Akkor engem minek gondol? Lehet, hogy eleve nem is gondolta komolynak ezt az egészet?

2018. máj. 17. 18:35
 3/5 A kérdező kommentje:
És az elején még mondta is, hogy várja, hogy kezdeményezzek. :/
2018. máj. 17. 19:16
 4/5 anonim válasza:

Nem vagyok szakértő, de a csajok amikor azon sírnak, hogy jhaaj engem nem szeret senki, azt a választ várják, hogy de édesem én szeretlek... aztán persze sírnak tovább persze.


Nem tudom mi a korosztály, de menj oda hozzá, vigyél pár virágot, udvariasan hívd el randira, és nézd meg mit mondd. Ne mondj direkt időpontot, hanem csak úgy általánosságban (hogy ne mondhassa hogy ahh akkor pont dolgozom stb)

Ha akar valamit, nyilván igent mondd, ha nem akkor nem. Legalább kiderül most. És ne becsüld alá a virágok és az udvariasság erejét :D

2018. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!! :D

És igen! Valóban fontos az ajándékozás. Erről is volt szó köztünk. Megpróbálok mostantól kedveskedni neki valamivel.

2018. máj. 18. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!