Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek egyszerűen nem jár a szerelem?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem mintha ez így lenne megírva hogy nekem ez direkt nem jár az életben akármit is csinálok

2018. máj. 20. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy valaki senkinek sem kell... mindenki talál valakit (8. válaszoló)
2018. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#11 Mindenkinek joga van elutasítani és senkinek sem kötelezettsége velem lenni. Erre mit mondasz? Igenis van rá esély hogy így éljük le az életet
2018. máj. 20. 22:02
 13/22 anonim ***** válasza:
hogyha sokat küzdesz és tényleg keresgélsz, akár interneten, eljársz rendezvényekre akkor sokkal valószínűbb hogy beköszönt a szerelem az életedbe. vagy már az is segítség lenne ha csak egyszerűen hinnél magadban, és több önbizalmad lenne. az önbizalom vonzó ;) #11
2018. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 I noor Y ***** válasza:
95%

Az ilyen kerdesek alatt szoktak az emberek kisirni magukat

De alljatok mar meg egy pillanatra es kerlek fogjatok fel

Amig nem vagy kepes szeretni onmagadat addig nem leszel kepes szeretetet adni masoknak se

Es ha nem adsz masoknak szeretetet akkor kitol varod el hogy szeressen

2018. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Az nem ugy van 😊

En nem szeretem magam de masokat nagyon tudok szeretni.

Az ugy van,ha Te sajat magad nem tudod szeretni,akkor hogyan varod el,hogy mas tudjon szeretni...

Valahogy igy 😊😊

2018. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem jár az biztos. Igazából nekem semmilyen emberi kapcsolat nem jár. 27 évemből legalább 25 magányosan telt. Ha már számok, 6 éve egyetlen barátom sincs. Előtte egy rövid ideig legalább egy volt.
2018. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

Eszembe sem jutott,hogy nem vagyok egyedul a vilagon.

Vannak meg ennyire maganyos emberek...szornyu

2018. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%

Voltatok ti már kocsmába???

Itt az ideje rombolni ezeket a káros agysejteket!!! 😂😂

2018. máj. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Csucsu007 ***** válasza:

Namost


Annak hogy magányosan maradtok úgy hogy emberek közé jártok, van hobbitok, csak matematikai esélye van. Nem kell rágörcsölni semmire, fejlesszétek magatokat dolgozzatok, küzdjetek az álmaitokért, stb. Annyi ember van, hogy ha kerestek, találtok olyat akinek ti vagytok az esete.

2018. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem se jár úgy tűnik. 19f (írhattok lányok nyugodtan)
2018. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!