Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Tudom, erre nincs egy meghatározott definíció, vagy szerelemmérő készülék, sem 100%-os szerelmi diagnózis...

De majd' megőrít az érzés, és tudni akarom, hogy mi is ez pontosan.

Ritkán találkozunk; elfoglaltság, távolság, sötöbö... a közelében eddig mindig tele voltam kételyekkel, úgy gondoltam, kár is erőltetni, úgysem lesz ebből semmi... főleg, hogy sokszor összekapunk még így is, és általában a viták végén semmi nem oldódik meg - két dudás egy csárdában.

Nade. Már egy jó ideje, hogy nem láttam, és erős hiényérzet jelentkezett nálam. Sokat gondolkodok róla, a napom elég jelentős részében... rengeteg dolog van, amiről eszembe jut, és bár már többször is felmerült bennem, hogy nem illünk össze, valahogy a lehetetlennel vált egyenlővé ezt közölnöm vele, vagy egyáltalán bármivel is felpiszkálnom a lelkivilágát...

Most akkor ez szerelem? Mert azt is tudni kell, hogy én elég szeretetéhes vagyok, szóval könnyen lehet, hogy csak a valakihez tartozás vált ki ilyen érzéseket...

Másrészről, ha ez mégis szerelem, egy ilyen furcsa kapcsolattal mégis mit lehet tenni?


2018. máj. 25. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik szerelem, csak sokan szeretnének hinni benne. Inkább "szeretetéhes vagy" ahogy fogalmaztad. Nálam rengetegszer volt olyan, hogy egyre jobban tetszett valaki, de aztán kiszerettem belőle, mert többé nem találkoztunk.
2018. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szerelem létezik,csak sajnos múlandó..

Véleményem szerint nem vagy az,mert aki szerelmet érez a másik iránt annak a lelke túlcsordultig televan szeretettel,éjjel-nappal a másikra gondol,olyan mint egy drogos, rosszul érzi magát ha nem lehet a szerelmével,még néha akkor is úgy érzed hogy hiányzik mikor ott van veled :) bármit megtennél érte, ilyesmik. És szerintem mikor megvan az az érzés akkor tudatosul az emberben hogy ,,igen,ez az az érzés amiről ódákat zengenek,szerelmes vagyok'' ☺

2018. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amiről a #2es írt, az valóban létezik. Kb öt hónapig. Az a rózsaszín köd időszak, amikor minden happy, de egy idő után le kell szállni a földre. Egy normális kapcsolatban a rózsaszín köd érzés egy idő után átalakul egy sokkal mélyebb összetartozás-érzéssé, és ezt nagyon sokan úgy élik meg, hogy "elmúlt a szerelem", és véget vetnek a kapcsolatnak. Pedig ez a normális. Ezért van az, hogy az első 3-6 hónap igazi vízválasztó egy kapcsolatban, mert ekkor dől el, hogy a "rózsaszín ködöt" képes-e továbbfejleszteni az adott pár, vagy csak fellángolás volt.


Szóval itt az a kérdés, hogy az elején volt-e ilyen rózsaszín köd és csak átalakult mély szereteté, vagy soha nem is volt?

2018. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a 3-6 hónap, valakik 8-10 év után szakítanak.
2018. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De nem abból az okból, amit írtam. Nyilván vannak más okai is egy szakításnak, de pont nem ez volt a lényeg a kommentemben. 3as voltam
2018. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!