Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tanácstalan vagyok! Nekem...

Tanácstalan vagyok! Nekem édesanyámmal vannak óriási problémáim egyszerűen nem fogad el vagy utál vagy már nem tudom a választ. Kifogytam az ötletekből?

Figyelt kérdés
Bármit teszek én vagyok érte a hibás a rossz.Állandóan bántalmaz szavakkal ...kövér undorító disznó vagyok,büdös,szerencsétlen,hülye( nem hiszem hogy 4.7es átlaggal az lennék) mindent próbálok megtenni azért hogy jó legyen próbáltam már beszélni apukámmal is de őt semmi nem érdekli annyira elfoglalt ember..A mi nap is megkaptam anyámtól azt a pillanatot várja mikor végre kiteszem innen a lábam és soha többé nem jövök haza akkor lesz a legboldogabb az életük nélkülem...Van egy öcsém aki itthon a minden...én már vannak olyan napok hogy enni sem kapok ..télleg kezdem azt érezni hogy semmi közünk egymáshoz,egy szülő hogy lehet ilyen?:O nem anyának való szerintem az ilyen ember..

2016. ápr. 21. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Valóban nem való anyának. Beszélj az iskolapszichológussal, gyámüggyel akár. Ha enni se kapsz, akkor ott már tényleg nagyon komoly gondok vannak.
2016. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a válasz, hogy nem való anyának.Szégyellje magát az ilyen! az ilyen előbb-utóbb visszakapja valahonnan! Általában a gyermekétől ezt a szép bánásmódot.
2016. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!