Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felnőttek! Miért csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttek! Miért csak az idősekhez tudok vonzódni?

Figyelt kérdés

Nálam nagyon régen kezdődött el ez az egész...

Egyszerűen nem tud megtetszeni egy korombeli fiú, pedig sok fiúval ismerkedtem eddig és mostanában is ismerkedek újakkal, mivel a barátaimmal eljárunk ide-oda.

Tudom, nekem még ennyi idősen bőven ráér, hogy kapcsolatom legyen.

Viszont hírességek, színészek nekem elég hamar megtudnak tetszeni.

Az utcán is sokszor ha bámulok valakit az egy idősebb férfi és nem korombeli.

Az a helyzet, hogy korombelivel nem tudnám nagyon magam elképzelni, mivel én jó irányba szeretnék menni, ezáltal nem szeretnék egy olyan fiút aki engem ebben visszahúzna.Találkoztam rendes fiúkkal is, de egyszerűen nem tudom elképzelni azt hogy kapcsolatba legyek valamelyikkel.

Az pedig már évek óta tart hogy olyas valakibe szeretek bele aki felnőtt és nem is magyar, illetve színész.

Egyszer megpróbáltam nálam 10 évvel idősebb fiúval, de ő éretlen volt és nagyon buta volt.

Azt gondolom, hogy a felnőttek már szexelni, családot alapítani szeretnének és nem egy kislánnyal akarnak összejönni (normális esetben) és egy felnőttnek van igénye amit én nem biztos, hogy ki tudok elégíteni (itt most nem csak a szexuális vágyakra gondolok)

Egy felnőtt ember dolgozik és mire hazaér elvárná a nőtől, hogy legyem rend, meglegyen főzve, mosva, házi munkák meglegyenek csinálva, vásárolás,stb...

Ez mind rengeteg dolog amit én még csak tanulok.

De az a baj, hogy hiába látom így a dolgokat és hiába nem akarok felnőttbe beleszeretni egyszerűen nem megy.

Meg én még csak szeretkezni sem szeretnék még egy jó pár évig...

De most is van egy olyan férfi aki nagyon megtetszett és ő is színész, de nem magyar.

Elkéne felejtenem valahogy.

De az a baj, hogy mindig ez lesz velem...

Nem tudom mitévő legyek, mert a jelenlegi állapot nagyon rossz.

Én nem éreztem eddig, hogy apakomplexusom lenne, de egy ideje elég jól kijövök apával.

Remélem tudtok segíteni, mivel a barátaim nem tudtak és nagyon szeretnék erre valami jó tanácsot kapni.

Leginkább felnőtt ember válaszát várom, mivel inkább ebben az ügyben ők tudnak segíteni.

Ha poénkodni szeretnél, azt kérlek ne itt tedd.

És ha valami információt szeretnél megtudni szerintem mindent megtalálsz a szövegben, de szívesen válaszolok rá.

Előre is köszönöm!

16/L



2018. máj. 29. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Apukád veled él?
2018. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen és jó a családi kapcsolatunk.
2018. máj. 29. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni, az hogy ki tetszik neked, ki szimpatikus, az nem akarat kérdése. Maximum elfogadhatod... ne gondold hogy ez egy jó vagy rossz dolog, neked az idősebbek jönnek be, valakinek a fiatalabbak, ez van, nem kell túlgondolni :) Ha a 17-18 évesek közt nem találsz olyat aki érdekelne, hidd el vannak sokat huszon egynehány évesek is akik még nem feltétlen összeköltözést vagy családot szeretnének, hanem csak simán együtt lenni valakivel. És nem is mindenki várja el hogy azonnal lefeküdj vele.
2018. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy felnőtt ember nem azt várja el, hogy tartsd rendben a háztartást, hanem azt, hogy dolgozz, a házimunkát és társaikat felesbe megoldjátok.

Egyként van ilyen. Keresgélj huszonéves szűz vagy simán visszafogottabb srácok között.

18/F

2018. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Imádom a korosztályod ha gondolod írj
2018. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
96%

Nem gondolom, hogy ez probléma lenne, bár ez, hogy említetted, hogy színészekbe szeretsz bele, ez még a plátói szerelem kategória. Nálam is előfordult már ez, sőt, a mai napig is van színész, aki nagyon tetszik, de ezek majd mind elmúlnak maguktól.

Egyébként én is csak sokkal idősebb férfiakkal tudom magam elképzelni (min. 10 év, de lehet nyugodtan több is), szóval meg tudom ezt érteni. Igaz, nekem nem volt jó kapcsolatom édesapámmal gyerekkoromban.

Egész egyszerűen érettebb lehetsz a korodnál, komolyabb dologra vágysz. Szerintem meg fogod találni a hozzádillőt. Azzal meg, hogy mások mit szólnak, ne foglalkozz. A lényeg, hogy te úgy érzed, amellett vagy, aki mellett lenni akarsz, és aki mellett ki tudsz teljesedni. Nem törvényszerű, hogy ennek egy veled egykorúval kell történnie.


23/N

2018. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
4-es vagyok, miért lettem lepontozva?
2018. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Most jó egy kicsit erről beszélgetni, mivel nincs kivel beszélgetnem erről a témáról.

De az a baj, hogy én még csak nem is jönnék össze egy nálam tíz évvel idősebb pasival, pesig igazából a 30-40-es korosztály jön be.

2018. máj. 30. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es, nem tudom. Pedig baromira igazad van.
2018. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Még nagyon fiatal vagy, ez idővel változhat, ahogy megtapasztalsz dolgokat. Ha pedig mégsem, akkor tényleg jobb, ha inkább elfogadod, hogy ez így van.

Lehet, hogy szembejön veled akár holnap egy 16-18 éves fiú, aki akkora hatással lesz rád, hogy ezt az egészet elfelejted, és az is lehet, hogy nem. Sosem tudni, mit hoz az élet.

6-os voltam.

2018. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!