Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek unalmasnak gondol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek unalmasnak gondol?

Figyelt kérdés
Tegnap felhivott az a lany aki tetszik este keson hogy nem tud aludni es hogy meseljek neki valamit. Nekem hirtelen semmi nem jutott eszembe es nagyon kinos volt. 5 percet beszeltunk aztan letette a telefont es azt mondta holnap beszelunk. Nagyon hulyenek nezem magam mert nem tudtam mit mondani.Es annyira szerettem volna ha az en mesemmel alszik el, de fogalmam sem volt mit meseljek. Aztan mikor letette a telefont akkor jutott eszembe hogy mit meseljek, de akkor mar elaludt. Ti voltatok mar ilyen helyzetbe? A lany elhagyott titeket ezert? Mikor egy lany azt mondja nektek "meselj valamit", ti mit szoktatok meselni ha hirtelen semmi nem jut az eszedbe? Hogyan karpotoljam ezt? Nem akarom hogy azt higgye hogy unalmas vagyok. Holnap fogunk randizni amugy
2018. máj. 31. 10:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert tudok én mesélni neki órákig ha akarja.. csak jusson valami eszembe. Nem lehet rögtön
2018. máj. 31. 10:26
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jó lehet hogy nem órákig de ha valaki rögtön odavágja nekem hogy "na mesélj valamit" akkor azzal nem tudok mit kezdeni hirtelen. Főleg úgy hogy ő hallgat és azt várja hogy meséljek
2018. máj. 31. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos Vagy!

Ez teljesen termeszetes,hogy eppen nem jutott eszedbe semmi,emiatt egy percig se aggodj.

Nekem is surun mondjak es en mindig azt mondom,hogy MESELJ TE!!! 😊

2018. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ráguglizhattál volna gyorsan valamire :D vagy csak végigfutott volna a szemed a könyvespolcon, lehet eszedbe jut valamit. Amúgy nekem se jutott volna eszembe semmi, ha ez megnyugtat, néha egy mi újság? kérdésre nem tudok mondani semmit. Szerintem nagyon jól haladtok, ne parázz, aranyosak vagytok!
2018. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha holnap mentek randizni, vigyél neki rózsát és valamit amit szeret (csokit, ékszert, stb) és tiszteld. Nem hiszem hogy unalmasnak gondol, mondjuk ha engem hívnak elmondom a fárasztó vicceim, a kínosabbnál kínosabb történeteimet, az autista osztálytársaimat bemutatom. Ezt mondom ha nincs nálam könyv/nem jut eszembe semmi. Azzal kárpótold, hogy viszel neki virágot és apróságokat, legyél vele kedves, és ha neki kell csinálni valamit segíts neki/csináld meg helyette. Semmit ne siess el, bókolj is neki <3
2018. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2. Először azt olvastam: "ráizgulhattál volna valamire" xD amúgy köszi nektek :)
2018. máj. 31. 18:56
 7/7 October15 ***** válasza:
Hát ha ráizgultál volna valamire az is elmesélhető lenne szóval nem ütik egymást.. XD
2018. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!