Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ritkán látom és emiatt állandó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkán látom és emiatt állandóan hiányzik, meg nagyon egyedül érzem magam, mivel üssem el az időmet?

Figyelt kérdés

Barátnőm fent lakik a fővárosban, őszintén szólva olyan mint én. Közös melóban találkoztunk össze és hamar összhangra találtunk.


Ő az a tipikus fangirl lány, akiről mindig is álmodtam. Gyűrűk Ura rajongó, megvannak neki a Witcher könyvek és millió más dolog, mostanában épp cyberpunk témában beszélgetünk.


Heti 2X látom viszont csak, s bár eddig mindig találtam valamit, mert mindig le tudtam magam foglalni egész gyerekkorom óta, most csak ő jár az eszemben.

Mást se csinálok, csak futok, meg sétálok, meg a környéken bóklászok, zavarni se szeretném, mert sok dolga akad. Nekem is persze, de mégis.

Alig bírok gondolkodni.

Elmegyek a moziba és nem is a filmre gondolok, teljesen megigézett...


Akiknek volt hasonló, mivel bírtátok ki?


2018. jún. 1. 13:16
 1/1 anonim válasza:

Szia!

én minden nap beszéltem vele egy órát így tudtam hogy jól van. Utána zenét hallgattam, olvastam vagy sorozatot néztem

2018. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!