Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek, a visszautasítástól,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, a visszautasítástól, és, állandóan a szerelemre gondolok, és, hogy egyedül maradok. Valaki segítsen!? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kb minden kiskoromban kezdődött,már akkor képzeletbeli társat alkottam magamnak. Persze minden óvodás érdeklődik a másik nem iránt,de nekem ez hihetetlen erős volt. Apukámat nem ismertem,nem kaptam visszajelzést,hogy szerethető vagyok.Egy legjobb barátra is majdnem annyira vágytam,de végül ahogy nagyobb lettem 2 személyhez is volt szerencsém akik szebbé tették a gyerekkorom. Aztán megismertem egy fiút a részletekbe nem megyek bele,több éven keresztül szerelmes voltam belé,de nagyon csúnyán dobott,és az összes létező módon visszautasított. Akkor méginkább elindult bennem egy olyan elmefuttatás "én csak akkor lehetek boldog ha mellettem van egy fiú,és szeretetet adhatok ,kaphatok" Persze nem jövök össze fűvel fával. De rettegek a magánytól, és alig,hogy kiiktattam az életemből a sràcot akibe valóban szerelmes voltam. Megismertem egy fiút aki nem igazán érdeklődik irántam(eddig úgy látom),és már megint ott tartok ahol annak idején. Beleszerettem,és más mint a legelső szerelmem, de mégse merek közeledni felé annyira félek megsebez. Lehet sőt szinte biztos,hogy vele működne a kémia,de annyira megrekedtem. Közben pedig állandóan elképzelem milyen lenne ha a barátnője lehetnék. Azt sem értem,hogy személyesen mindig beszélgetünk megölel stb de interneten (facen) hiába jelzi,hogy aktív egyáltalán nem ír... Csak arra tudok gondolni,hogy én senkinek nem fogok kelleni mert én tudom,hogy szerethető,és értékes vagyok,de xy nem látja meg bennem a jót. De ha már itt tartok,egyik ismerősöm akivel nagyon jóban vagyok elkezdett érdeklődni irántam,és kezdeményez rendszeresen ír facen is. Lélekben teljesen megfelel az én elképzeléseimnek,de külsőre nagyon nagyon nem az esetem. Tudom,hogy nem minden a külcsin de azt hiszem többet akar tőlem mint barátság,de hiába ideális társ számomra nem tudom magamra eröltetni,úgy pedig senkivel nem jövök össze,hogy nem érzek szerelmet csak szeretem. Elég sok szálon fut a dolog,remélem azért érthető.. A pedofilok kíméljenek,csak normàlis válaszokat. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni vagy jó tanàccsal ellàtni!


17L


2017. nov. 19. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban 🙃. Én már készítem a macskákat 🙃
2017. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mássz ki a fejemből...

Nagyon hasonlóan írtam volna le a társfüggőségemet, majdnem hogy teljesen illik rám a történeted, csak az ellentétes nemet képviselem.

Az utolsó résszel már kevésbé tudok azonosulni, én már nem csupán egy társra vágyom és várok, hanem arra a valakire, akivel egy életet leélünk.


A visszautasítástól nincs okod félni, vagy összejön vagy nem, de jobb előbb megtudni. Ha összejön, hamarabb leszel boldog, ha nem, hamarabb kereshetsz mást. :) Egyedül maradni meg csak akkor tud manapság az ember, ha azt akarja.

2017. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a három nem jött be xd


Majd jön egy másik..... felesleges volt kiírnod a kérdést. Szerethető vagy, és szeretve is leszel.


Mondjuk az egy dolog, hogy mennyi eszed van................ (nem kötekedésből írom de ha igazi segítség kell akkor el kell viselned az őszinteség minden részét) :D két fiúra hajlani akik leszarnak, és azt mondani a 3. -nak hogy te nem vagy elég jó külsejű..

Honnan tudod, hogy Ő nem pont úgy érez mint te a másik kettő iránt, és hogy mindent megadna érted? Amúgy meg javaslom, hogy próbálkozz meg ezzel a harmadikkal, ha már ott tartasz, hogy talán nem vagy szerethető egyáltalán.

2017. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utolsó,nem 3 fiuról van szó hanem 2 az első szerelmemre már rég nem gondolok 1 éve nem beszéltünk egy szót se! (Csak úgy mellékesen) de ment a zöld kéz
2017. nov. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!