Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsem? (több lent)

Figyelt kérdés

Több, mint öt éve tetszik egy srác, akivel egy különórára jártunk, de sosem volt köztünk semmi. Ma már csak néha futunk össze egy társaságban, vagy néha chatelünk egy közös chatben. Ő egy olyan srác, akinek havonta más barátnője van, ezért sosem akartam összejönni vele, de ezen kívül nagyon szimpatikus, mintha a tökéletes pasit találtam volna meg számomra, egy csomó mindenben egyetértünk. Mit tegyek, hogy végre elfelejtsem? Segítsetek, kérlek!

(ez egy komoly kérdés, öt év nagyon hosszú idő)



2018. jún. 3. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló, csak akkor a lány váltogatta az áldozatait. Én megpróbáltam másokkal elfelejteni, értem én azalatt hogy rengeteget beszélgettem más lányokkal és így egy idő utána annyira elhalványult az emléke hogy arra se emlékszek milyen volt a hangja. Persze nem tudom hogy nálad ez beválna e, csak egy ötlet. Ne legyél annyira szomorú ilyen miatt, találsz majd egy fiút akivel jól megleszel :D 16/f
2018. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát sosem próbáltál vele összejönni vagy nyitni felé? Mivel sokszor vált ezért félsz, hogy téged is leváltana?

Igen megvan rá az esély, de arra is, hogy talán te is többet jelentenél neki. Ha meg mégis kidobna, akkor bár fájna, de egy ok lenne, hogy lezárd.

Szerintem ne felejteni akarj, hanem elfogadni a helyzetet és lépj tovább. Nyiss más felé, ha vele semmiféleképpen nem akarsz. Előbb vagy utóbb találsz valakit :)

Én is amúgy 4 évig az évfolyamtársamért voltam oda PEDIG nyíltan megmondta, hogy SEMMi esélyem. Ő is váltogatós volt. De még így is 4 évig felkeltette a figyelmem a folyosón. Én is úgy tereltem a figyelmem, hogy más fiúkkal ismerkedtem, 2 barátom is volt, illetve jelenleg van. így sokkal könnyebb, DE még így is szinte reflexből megnézem, de ezt már elfogadtam, hogy minimum ennyi reakciót mindig ki fog belőlem váltani :)

2018. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!