Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy csaj az alattuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj az alattuk lévő évfolyamból. Hogyan tudnám megszólítani? Tanácsok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tényleg eléggé tetszik a csaj egy ideje, de nem merek kezdeményezni. Tudom, hogy nincs veszteni valóm, de nem megy...és ugye mindjárt nyári szünet, nincs sok időm.

Igazából a csaj osztályából vannak havarjaim, akik szerint lenne esélyem a csajnál, ha mindent jól csinálok. Jóban vagyok a csaj egyik barátnőjével is, de őtőle nem szeretnék kérni tanácsokat, mert egyből elmondaná az adott lánynak, hogy tetszik nekem.

Amúgy a lány elvileg ismer valamennyire, tudja a nevemet. Ha összetalálkozik a tekintetünk, egyből lesüti a szemét. Ez mit jelent?

Az egyik abba az osztályba járó nagy haverom terve az, hogy ő elhívja a csajt beszélgetni azzal az indokkal, hogy egy fontos dolgot akar neki mondani. Erre én mont akkor megyek oda úgy, mintha csak a barátomhoz mennék, de mivel ott a csaj, kezdeményeznék vele egy beszélgetést. Jó ötlet?


Nem vagyok jó beszélgető partner olyannal, akit alig ismerek. Mit tegyek?

Azt légyszi ne írjátok, hogy írjak rá Facebookon, mindenképpen személyes akarok lenni :)



2018. jún. 3. 10:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ma sem tudtam vele beszélni, mivel nem volt lent a szünetben
2018. jún. 5. 21:39
 12/13 anonim válasza:

Jesszus ugyanez!

Csak én vagyok a lány aki tetszik a fiúnak.Úgy tudtam meg hogy odamentem az egyik haverjához akit eleve ismertem és rákérdeztem szó szerint.Azt mondta hogy igen tetszek neki egy ideje és hogy ezt nem tőle tudom🙄

Szóval vigyázz hogy nehogy az egyik barátodtól tudja meg,és a haverodtók terve egész jó csak ne tudja meg a lány hogy ezt "kiterveltétek" és nem csak véletlen volt hogy odamentél.

2018. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
*haverod
2018. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!