Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek korai lenne 8...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne 8 hónap után megmutatni magam neki?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátommal lassan 8 hónapja vagyunk együtt. Teljes mértékig bízunk egymásban. Viszont azt hiszem még nem teljesen ismerjük egymást, de minden nap beszélünk, és tényleg, igazán szeretjük egymást. Egyszer beszélgettük milyen lenne ha kipróbálnánk az orális szexet... Megbeszéltük várunk vele egy kicsit utána mehet. Úgy érzem elkezdett kicsit sürgetni.. Nem kérdezi meg hogy én tényleg szeretném-e, hogy fel vagyok-e rá készülve.. Azt mondja tudja hogy szűz vagyok és nagyon vigyázna rám és nem okozna nekem fájdalmat... Nagyon kívánjuk egymást, ami azt illeti tényleg nagyon, de én még szeretném jobban megismerni, több időt tölteni vele.

Szerintetek helyes lenne most odaadni magam neki?

Nagyon szeretném már kipróbálni vele, de egy részem visszahúz ami azt mondja azért mert még nem ismerjük egymást teljesen.

Normális válaszokat köszönöm.

(Koromat nem szeretném elmondani, de nem vagyok már annyira kicsi..:D/Lány)



2018. jún. 3. 20:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szerintem kicsit még várok vele.

Köszönöm mindenkinek:)

2018. jún. 4. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!