Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 1-2 évvel idősebb nálam, ő nyolcadik osztályos, nemsoká ballag, én pedig 6. osztályos. Nagyon tetszik. Barátnőim nem tudnak róla, velük csak röhögjük hogy hogyan fut.😁 Most nem tudom tetszek-e neki vagy mi van. Szerintem sejti hogy szerelmes vagyok belé mert nagyon zavarba szoktam jönni mikor ott van. Tegnap reggel mikor a suliban felmentem a lépcsőn az emeletre ő pont akkpr jött meg és előreengedett. Most nem tudom mit csináljak, tetszhetek-e neki vagy nem, elmondjam-e vagy ne...elég félénk típus vagyok.

2018. jún. 8. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
és nem beszélünk egymással max 1-2 szia ha utcán összefutunk
2018. jún. 8. 15:08
 2/5 anonim ***** válasza:
szia szerintem picit fiatalka vagy ehhez meg kicsit latom gyerekszemmel nezed ezt de ez a te korodban a normalis.nekem is tetszett egy fiu a te korodban.6 even keresztul. megertelek hogy ez most nagyon lefoglalja a gondolataid. tetszhetsz neki de egyenlore en nem latok jeleket h igen,legalabbis abban h elore engedett meg koszon. de ez valtozhat. probalj vele beszelgetni.szolitsd meg (tudom mondani konnyu.ense mertem anno)de ha beszelgettek akkor barmi lehet.van esetleg kutyusod, hivd el magaddal kutyat setaltatni ha mar jol kijottok. igy knnyebb talalkara hivni mintha mondjuk randira hivnad :)
2018. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Anno én sem mertem közelíteni a kiszemelthez, mert féltem a következményektől. De ha jobban belegondolunk, avval, hogy beszélgetsz vele, semmi kínos nem történhet.

Ha legközelebb találkozol vele, nézz rá, és ha egymás mellett mentek el, véletlenül érj hozzá. Elnézést kérhetsz, és esrtleg megkérdezheted hova megy majd 8. után, mik a tervei, vagy wmi eszedbe jut.

Ha visszamehetnék az időben, az akkori önmagam biztos meglökdöstem volna, hogy menjen már oda a sráchoz, nem lesz baj. :)

2018. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel csak udvarias volt.
2018. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn volt kirándulás (felső tagozatos), végig őt néztem, szinte mással nem is tudtam foglalkozni,(elég feltűnő lehettem, mindegy) és néha-néha rámnézett vagy zavarba jött mikor meglátta hogy én is nézem(mikor olyankor ránéztem emikor ő nem látta, akkor tök normálisan viselkedett, de mikor rámnézett, láthatóan picit zavarba jött)
2018. jún. 13. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!