Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az gázos ha már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gázos ha már 16 évesen egy életre tervezünk a barátommal?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 22:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2018. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Részben igen de amugy nem
2018. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Milyen részben?
2018. jún. 12. 22:24
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Gáznak nem gáz csak naiv inkább.
2018. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
49%
nem gáz. csak úgyse tart az addig. :D nem azért mert rosszindulatú vagy negatív vagyok, de már nem azokat az időket éljük.
2018. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja :D hogy úgyse tart addig,de valahogy én nem igazán tudom elképzelni a jövőm mással undorodom mindenki mástól minden értelembenxd
2018. jún. 12. 22:47
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem gáz, teljesen rendben van. Most, 16 évesen egy életre terveztek a pároddal, ez szép dolog.

18 évesen is egy életre fogsz vele tervezni.

20 évesen is.

Mind a hárommal külön-külön.

2018. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

nem, sőt menő, van olyan ismerosom akik 15/16 evesen jottek osze és most 25/26-ok és hazasok

attol fugg h elsz, nalunk is vannak olyan kozosegek h hetente mas csaj... de a te életed te döntesz

2018. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Hetesnek részben igaza van, de azért itt egy ellenpélda.

15 évesen egy életre terveztünk a párommal, immár 18 évesen is egy életre tervezünk. A párom ugyanaz. :D

Nincs ebben semmi gáz, sőt, szerintem kifejezetten becsülendő, hogy kamasz fejjel is tudtok komoly kapcsolatban gondolkozni, nem pedig az megy ami az átlagnál; "nemsokára úgyis szakítunk"

Érett vagy és ez jó dolog

2018. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj. Minden ember más, van aki el sem birjak képzelni, hogy vannak olyan emberek még ebben a világban akik hisznek az igaz szerelemben. 15 eves korom ota együtt vagyok a barátommal most 19ek vagyunk. Akkor is "egy eletre" terveztünk es most is. Képzeld el es ezt az előttem szoloknak is írom, hogy milyen lenne ha osszejonnetek valakivel es azt terveznetek, hogy na akkor 4 hónap és 8 nap mulva szakítotok. Emberi keretek között tervezzetek egy életre ( Ez alatt azt ertem, higy 16 evésen ne vegyeket fel hitelt egy családi hazra:DDDD)es ha majd 20on eves korotokba is ugyan igy fogtok erezni akkor mondhatni biztosak lehettek a dolgotokban. Addig legyetek együtt ameddig egészséges a kapcsolatotok es kívánom, hogy legyen ez minél tovább akar egy életen át! (Ja, és a családomban És ismerettsegi körömben is rengeteg ilyen példát tudok, hogy mik lettek egy ártatlan gyerekszerelmbol :) sok bolodgsagot, ritka az ilyen gondolkodásmód a Ti korotokban, becsületre méltó!!)
2018. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!