Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt, de azt mondja nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de azt mondja nem az ő hibája. Engem okol, mert nem tudok neki megbocsájtani. Szerintetek Jogosan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal már 2 éve együtt vagyunk. Eddig minden rendben volt, de egy ismerősének pár napja volt a születésnapja. A barátom elment, azt mondta ott is fog aludni. Sokat ittak, a barátom nagyon részeg lett. Elment aludni. De a barátja, akinek a születésnapját ünnepelték, neki a testvére a barátom után ment a szobába, pár órával később. Reggel amikor a barátom felkelt, a lány rajta ugrált. A barátom nem lökte el. Nekem ezt így mondta el a párom, hogy így történt. Azt mondta, hogy őszinte akar velem lenni, mert nagyon szeret engem. Azt is mondja, hogy ez nem az ő hibája volt. Ő nem akart azzal a lánnyal szexelni. Hogy a lány erőszakolta meg. De ezt nem értem, hiszen amikor a párom felkelt, nem lökte el a lányt. Nektek mi a véleményetek erről? Meg tudnátok neki bocsájtani? A barátom azt is mondta, hogy soha nem akart engem megcsalni, mert csak engem szeret. És, hogy soha többé nem fordul elő ilyen. Próbálok neki hinni, de olyan furcsa az egész szerintem. Nagyon szeretem, ezért kérem a segítségeteket. Ti mit tennétek a helyemben? A válaszokat előre is köszönöm.
2018. jún. 15. 12:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még hozzáírni, hogy egyébként attól is félek, hogy a lány teherbe esik. Nem tudom, hogy védekeztek, gondolom nem, mivel a lány ment oda hozzá, amíg a barátom aludt. De nem tudom, hogy gyógyszert szed vagy valami. És ettől is nagyon rettegek, hogy tényleg teherbe esett a lány.
2018. jún. 15. 12:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szép kis mesét adott elő a párod :D
2018. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Kicsim arra keltem hogy rajtam lovagol a szemét! Mit tehettem volna!" Hahahahahahahahahaaaa
2018. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem is tudom, min szörnyülködjek jobban: azon, hogy valaki egy ilyen magyarázatot ad egy megcsalásra, vagy azon, hogy létezik olyan rettenetesen buta ember, aki ezt bekajálja. (Bár talán ok-okozat, a pasi tisztában volt a lányka szellemi képességeivel, ezért eresztette meg ezt a szöveget. Gondolta, nincs rizikó. És jól gondolta...)


Könyörgöm, kérdező, ha ugyan nincs is mivel, de mégis próbálj már gondolkozni...

Megcsalt! Nem az ő hibája? Akkor ki a hibás szerinted, Trump, a biciklis postás vagy esetleg Soros György?

Ennyire ne legyél már sötét...Egy nő nem tud megerőszakolni egy férfit, mert sokkal gyengébb. (A férjem kb. 50 kilóval kevesebb nálam és vékony testalkatú, mégis úgy lenyom, mint a huzat.) Ilyen nincs. A pasikád is ugyanúgy akarta azt a kupakolást. Valószínűleg csak azért vallotta be, mert különben mástól tudtad volna meg.


De mi úgyis hiába irkálunk neked. Úgyis megbocsátasz neki, mivel szikrányi önbecsülésed sincs. Meg a mai világban ez már normális, mindenki csal mindenkit...

2018. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

A párod egy áldozat típusu ember.


Mindig mindenhol úgy fogja beállítani magát, hogy ö egy áldozat, nem az ö hibája.

De mindent meg fog tenni, hogy szenvedö alakként legyen beállítva. Alig várja, hogy mérges legyél rá, és ö szenvedhessen.

2018. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még ha igaz is lenne,ha annyira de annyira szeretne mint ahogy állítja,miért nem lökte le magáról a csajt?

Amúgy 100%,hogy kamu.

Én nem lennék vele ezek után az biztos

2018. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kamu :k


Dobd ki

2018. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bepisáltam a röhögéstől! Komolyan, ilyen nincs! :D
2018. jún. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!