Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A történet lényege, az hogy most mentem egyetemre, ahol össze ismerkedtem egy fiúval (Botond) aki körülbelül a legjobb barátom lett. Kiderült ugyanabban a városban lakunk így bemutattuk egymásnak a barátainkat és itthon is így együtt kijártunk. Na egyik ilyen estén az egyik barátjával (Roland) aki már régóta írogatott csókolóztunk, de ezt kevesen látták sőt. Aztán beszélgettünk nagyon sokat Rolanddal, és így nagyon alakult már a dolog, mikor a Botond közölte, hogy ő szerelmes belém, és én mondtam, hogy sajnos nem viszonozom az érzéseit. (Gyáva vagyok, hogy nem mondtam el itt egyből mi történt, de nem szeretem megbántani az embereket és így inkább nem mondtam el, így is maga alatt volt.) Ezután megkért engem és a barátait, hogy ne beszéljek én se velük meg ők se velem. Rolanddal ezután már csak titokban beszéltünk, mert mindketten nagyon sokáig fent szoktunk maradni. Ez történt 1-2 hónapja, azóta Botonddal viszonylag kibékültem, azt tudja is, hogy Rolanddal beszélgetek sokat, de így áskálódik és nem engedi, hogy egy társaságban legyünk. Így nagyon kevésszer csak titokban tudunk találkozni. Nagyon felvállalni, nem tudom, hogyan lehetne az a baj. Mármint nekem egyszerűbb, de Roland már kb. 13-14 éve barátja Botondnak és megvan a társaságuk azóta és, ha ez kiderül akkor abból a a társaságból is kikerülne. Szóval így necces. Én már nagyon sokszor mondtam, hogy hagyjuk inkább egymást, mert ez jobb nem lesz. Roland viszont pozitívabb, de erre van megoldás?

2018. febr. 1. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Most ebben mi a bonyolult? Marmint felnottek vagytok...Az meg nagyon jo barat lehet, aki nem hagyja, hogy 2 baratja boldog legyen. mert o meg egy maganyos csodtomeg. Mondjatok meg neki, hogy megszoksz vagy megszöksz elv van, es kocc.
2018. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Szakítanál vele a haverok kedvéért? Az nagyon érett gondolkodásra utal.
2018. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!