Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyomul rám a csaj mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám a csaj mindenki előtt úgy, hogy közben van barátja. Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11.-es vagyok, 28-án leszek 18, a csaj 9.-es.

Eleinte csak köszönt mindig a folyosón, aztán egyszer, mikor sorban álltam a büfénél, ráfeküdt a vállamra, de akkor beszélgettünk először.

Azóta is ha a folyosón meglát, csókot küld, szívecskéket mutat az utcán is, suliban is folyton. Ha a barátnői meglátnak, már szólnak neki, hogy ott vagyok.


Fél év körül az egyik barátnője is elkezdett minden ismeretség nélkül köszönni, meg megkérdezte, hogy "Bocsi, hány kiló vagy?", amin jót röhögtem.


Na, de lényeg a lényeg, mindenki előtt, nyilvánosan nyomul rám a csaj, ezt mindenki látja, az osztálytársaim is észrevették, de a barátja is oda jár, lehet, hogy osztálytársak is, szóval nem értem, ennek mi értelme.


Persze nem mintha olyan komolyan venném, szerintem csak hülyét csinálnak belőlem. :D



2018. jún. 16. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

1. beszelgess el a baratjaval

2. ha ennyire nyomul szerintem nagyon tetszel neki, nem akarok nagy szavakkal dobazolni, de mi van ha o az eleted nagy szerelme?

2018. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Különben való igaz, bejön nekem a csaj. És persze, ha nem jönnék be neki, nyilván nem csinálná ezt, ez igaz. Nem tudom, azért érdekes a helyzet, mert ennyire meri gyakorlatilag a "barátja előtt" csinálni...
2018. jún. 16. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Akkor a legjobb szerintem ha a csajtol kerdezed meg hogy mit velekedik a baratja a szivkuldesrol :)
2018. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak most már vége az évnek, kedden évzáró lesz, és legközelebb ősszel futunk össze...
2018. jún. 16. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor írhatsz neki facebookon is. Szerintem is kérdezd meg, hogy miért csinálja ezt, mit akar tőled, és mit szól ehhez a barátja.
2018. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van barátja? Ezt utana kenne jarnod
2018. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, mert Facebook-on is kint van, még közös kép is, meg hogy kapcsolatban van vele. Meg volt egy fesztivál még Április végén, akkor láttam is őket csókolózni.
2018. jún. 16. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet baratkent tekint?
2018. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, ebben az esetben érdekes módon barátkozik. XD
2018. jún. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!