Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel a magassággal lesz így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a magassággal lesz így valakim egyáltalán?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és majdnem 17 éves léttemre 175-176cm magas vagyok. Nagyon zavaró mert ez az átlag férfi magasság és az osztályban is szinte a fiú osztálytársaimmal egy magas vagyok. Eddig sem volt önbizalmam de lassan már pláne nem a rokonságomnak és a családomnak hála. Nem egyszer fordult elő hogy anyuhoz bementem a munkahelyére segíteni és mindegyik munkatársa megszólt hogy milyen magas vagyok persze tudom hogy nem rossz indulatból de akkor is.. esetleg sorstársaim titeket ez nem szokott idegesíteni? Némelyik ember úgy mondja mintha nem lennék tisztába a magasságommal és őszintén szólva én már unom ezt.

Pár napja voltunk rokonoknál és persze hogy az én magasságom volt a téma hogy ezzel a magassággal nem igazán "válogathatok" meg csak kosaras fiút tudok nézni magamnak de még ígys csekély az esély.

Még nem volt barátom de most már tényleg nagyon kezdek aggódni. Tényleg ennyire rossz a helyzetem?


2018. jún. 18. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mellém tökéletes lennél ;) 185 cm magas vagyok, hidd el csak a környezettől függ. Az hogy alacsonyak vesznek körül aktuálisan, az nem jelent semmit! A családodra meg ne hallgass, rengeteg magas fiú van egyedül ;)
2018. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne rágódj ezen... qrvára felesleges. Az pedig egyáltalán nem baj ha ugyanolyan magas vagy mint a fiúk.
2018. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Hat max vidéken ilyen alacsonyak :D szerintem egy fiú 185 cm alatt nem is vonzó. Én is 17 vagyok 176 cm és rengeteg fiút ismerek aki jóval magasabb nalam :D
2018. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

nem a magsag szamit


haverom 171cm csaja 184

2018. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el fogsz találni hozzád illő fiút. Én például személy szerint rengeteg magas fiút ismerek.
2018. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem a méret a lényeg!

Hiába lenne 'megfelelő' méretű, de lelkivilága, gondolkodása visszataszító számodra. (Az esetleges bunkóságáról, agresszivitásáról most szó se essék...!)

Már vége annak a kornak, hogy 'ha a lány magasabb fiújánál, kanászok lesznek a másvilágon'.

.

Legközelebb, ha 'kosaras fiút' emlegetnek, mondd, hogy fizikus, vagy matematikus is lehet magas.

2018. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki! Legalább neked tuti hogy egy magas fiúval hoz össze a sors!
2018. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát ^^
2018. jún. 18. 23:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggodj te hozzad kesobb er el a fingszag mint az alacsonyabb tarsaidhoz. Ja es nyugi nem vagy olyan magas, csak mint egy atlag normalis lany.
2018. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Káposztanyalogató válasza:
Keress egy 180 cm vagy magasabb férfit (nem nehéz rengeteg olyan van) és probléma megoldva
2018. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!