Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy végre legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre legyen valakim?

Figyelt kérdés
17 éves leszek,de még soha nem volt barátom,és még nem is csókolóztam. Annyira vágyom rá hogy végre valakit szerethessek ,ölelgessek és puszilgathassak. Hogy legyen valaki aki a rossz napjaimon velem van és felvidít. Legyen valaki akit boldogíthatok és hasonlók. Nem értem miért nek érdeklődnek utánam. Pedig kedves és jószívű vagyok,mindig mindenben segítek amiben csak tudok. Nem vagyok nagyképű és lenéző másokkal, még akit nem bírok azzal is kedves vagyok. 16/L

2018. jún. 16. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem volt még barátnőm. Persze, jó lenne, de nem érzem gáznak és tehernek, hogy most azonnal találnom kell valakit. A tanácsom: járj el bulikba, szórakozóhelyekre (ahová 18 alatt beengednek), városi programokra, vagy ismerkedj a suliban. 19/F
2018. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem vesznek észre. Néha úgy érzem,mintha láthatatlan lennék.senkit nem érdeklek.😅
2018. jún. 16. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Vagy csak épp te nem veszed észre akit érdekelsz...

Elvégre válaszolni nem válaszolsz hiába írtam -.-

2018. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 próbálok vissza írni mindenkinek de nem ígérem😅
2018. jún. 16. 21:41
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Most itt rengeteg pedofil fog neked írnj, az biztos. De vigyátz velük :)
2018. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia Andras vagyok 41 eves es szingli. Szeretem a fiatal la...akarom irni a fiatal halakat. Picik es jol usznak. Anyammal elek egy 20nm kis lakasban a Hős utcában. Szeretem az allatokat, cicakat kutyakat. Remelem tudnank beszelni! :D



(Vicc)


Amugy nem kell sietettni a dolgot en is sietettem aztan csak pofara estem 3x. Szoval add magad es jarj el baratnokkel szorakozni. Akinek bejossz az ugy is odamegy, ha meg szegyenlos akkor te is elmehetst hozza, csak az ugy kicsit gaz a fiunak. Hajra!

2018. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó ezen röhögtem😂ment a zöld
2018. jún. 16. 23:45
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha a leírásod tényleg igaz, akkor valszeg a külsőddel van a gáz.
2018. jún. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom döntsétek el😊

168cm magas vagyok normál testalkatom van.a hajam az barna és hosszú, a szemem barna és kicsit olyan mint az őzikéknek😂

A bőröm alapjáraton nem hófehér hanem inkább barnás.

Divatosan öltözködöm és mindig azt mondják hogy nagyon jó stílusom van.

Nemtudom ez számít e de mindig azt mondják,hogy milyen szép és fotogén vagyok,egyszer még az egyik tanárom os azt mondta( bár szerintem ez hülyeség).

2018. jún. 17. 09:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Leírásból nem lehet biztosan megmondani (képet meg gondolom nem szívesen tennél fel), így látatlanban én átlagosan szépnek mondanálak. De mondom, ezt így nem lehet megmondani (1-es voltam).
2018. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!