Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátnőmet....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet. Szerintetek megbocsájt? (Értelmetlen válaszokat légyszi mellőzzétek, köszi)

Figyelt kérdés

Elmentem több barátommal inni. Többen hazamentek, maradtam 2 lánnyal. Eléggé be voltam már rúgva és ilyenekkel jöttek, hogy cheat-day stb. Mondtam nekik, hogy szó sincs róla, de addig fűztek míg belementem. Mindkettővel smároltam egyet, de csak kb 1-2 másodpercet.

Az egyiknek volt barátja és elmondta neki ezt, az megbocsájtott neki.

Én viszont nem akarom elmondani a barátnőmnek, mert nagyon szeretem őt, nem akarok neki fájdalmat okozni, és félek hogy nem szeretne többé.



2018. jún. 21. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

gáz vagy sem, megtörtént, egyszer én is csókolóztam ittasan egy sráccal, miközben kapcsolatban voltam. Nagyon sokat ittam, de mégsem eleget ahhoz, hogy ne vonuljak el valahova sírni hogy 'úristenmittettem', ne emlékezzek rá másnap stb, és utána nem is igazán tudtam magamban tartani... és akkor még kimondani sem mertem magamnak, hogy nem tudom őt úgy szeretni, ahogy ő szeret engem, leginkább az fájt, hogy tudtam, hogy ezzel kvára megbántom. elmondtam, borzalmas volt, de hát vállaltam a következményeket...végül megkérdeztem, hogy ad-e még egy esélyt, és megbocsájtott (mondjuk azóta vége lett a kapcsolatunknak). Valószínűleg ez nem segít, de én nem bocsájtottam meg volna magamnak a helyében, és az abszolút nem enyhítő körülmény, hogy ittál


benne van a pakliban, hogy megbocsájt, az is, hogy nem. de ha meg nem mondod el, akkor az is, hogy mástól tudja meg, ráadásul még együtt is kell élned vele (ígyis úgyis, de azért nem mindegy)


na valami ilyesmi, én elmondanám, lesz ami lesz

2018. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem megcsalás. :).
2018. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem a barátnőd elé állsz oda és kéred lépjetek tovább a kapcsolatban, hanem inkább lekapsz másik 2! csajt.

Szépen kérlek legalább most legyél őszinte vele, és valld be neki. Az őszinteség mindenkinek jár...

2018. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szereted? Biztos vagy benne? Ha te mondod, elhiszem! Komolyan!

Megcsalod? Megbocsájtható. Piára fogni? Gáz.

Nem mondod el? Átvered a fejét? Az már kevésbé elfogadható és megbocsátható.

Majd ő eldönti, hogy megbocsát-e vagy se. Ezt itt neked senki sem fogja tudni megmondani, minden csak feltételezés ehet igen, lehet nem.

Ha nagyfiú voltál a megcsaláshoz, akkor nőlj fel őszinteséghez, legyen vér a ott ahol kell és vállald a tetted következményeit!

2018. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na figyu. Itt most nem azon van a lényeg, hogy mit tettél, hanem hogy hogyan viszonyulsz a lehetséges következmenyekhez. Nem azon múlik, hogy szereted-e a barátnődet, hogy részegen smároltál-e valakivel vagy nem, hanem az, hogy ezek után őszinte vagy-e hozzá. Összefoglalva mindenképp el kell mondanod neki, ha szereted. Ha nem mondod el, az egyenlő azzal, hogy nem érdemled meg őt, és nem szereted igazán.
2018. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!