Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a velemenyetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a velemenyetek a sracrol?

Figyelt kérdés
7 honapja jarunk nem volt meg lefekves meg ilyenek mert en meg nem allok keszen ra. De o azt mondta mar nem birja es ezert mindig azt csinalja hogy akarhol vagyunk ott kepes belenyulni a bugyimba es ha raszolok hogy ne a szabadban a jatszo kozepen vagy epp egy erdo kozepen intezzuk el hanem naluk vagy nalunk akkor meg van sertodve. Tegnap leirtam neki hogy en meg varni akarok a dologgal es akkor is kaptam,meg olyanokat irogatott hogy akkor meg megy inni. 16/L

2018. jún. 23. 05:29
 1/7 anonim válasza:
Nekem szimpatikus.
2018. jún. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fel ev utan azert megeshetne, akkor is ha szuz vagy. Ha ilyen hosszu kapcsolatban sem vagy kesz ra, akkor ott a kapcsolattal van vaj: vagyva fiu nem az igazi, vagy pedig nem is allsz keszen egy "felnőtt" parkapcsolatra. Nem muszaj fiuzni csak azert, mert a baratnoid bekamuzzak hogy pasijuk volt mar...
2018. jún. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem... Egyszeruen tobbszor atvagott a srac... Nem jott el a randira meg ilyenek es nem o szerintem a megfelelo szemwly
2018. jún. 23. 06:35
 4/7 Amenadiel ***** válasza:
Ha így érzel miért vagy még vele?
2018. jún. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akkor ki is a hülye?
2018. jún. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindketten.
2018. jún. 23. 06:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakits vele. Oke, hogy o mar keszen all ra, elhiszem, hogy vannak igenyei, de ha igazan szeretne, tudna varni rad. Foleg azert, mert te vagy a lany, es valljuk be: a fiuknak mas dolog elveszteni a szuzesseget (gondolom errol van szo, vagy mar ne, agy szuz, csak nem akarsz lefekudni vele? Ebben az esetben is amugy ha szeretne, varna) Vedd eszre, hogy ez a srac nem tisztel
2018. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!