Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik. Mikor csókoljam meg? Többi lent. (hosszú) :D

Figyelt kérdés

Na szóval..:D

Nemrég ideköltözött a falunkba egy lány,talán már 1 éve,és kiderült hogy egy suliban jártunk általánosban. Minden héten kedden találkoztam vele,csak ekkor találkoztunk,mivel mindig korán jár suliba,én csak keddenként jártam azzal a busszal.Akkoriban még volt barátja,ami bántott is megmondom őszintén :D

Májustól nem jártam suliba,majd 2-3 héttel később megkeresett,hogy augusztusban nem e tudnék vigyázni a kutyájára,mivel mennek majd nyaralni erdélybe,és ő rám gondolt.Meg is lepődtem hogy miért rám gondolt, stb,de aztán elfogadtam. (Ekkor már egyedülálló volt) :D

Na aztán elkezdtünk neten többet beszélgetni, majd megkérdeztem tőle hogy nincs e kedve találkozni majd,amikor sikeresen leérettségizik.Na ez meg is történt,étterembe mentünk, majd dunapartra mentünk sétálni egyet majd leültünk padra és beszélgettünk. A végén elmondtam neki hogy érzek iránta (utólag belegondolva lehet rosszul tettem),na mind1, és mondta hogy nincs elzárkózva a dologtól,de nem szeretné elsietni,mivel az előző kapcsolataiban is ez volt a baj.

Pár nappal később elhívtam fagyizni is,ott is jót beszélgettünk, majd az elköszönésnél volt arcra puszi is már.

Holnap akarom elhinni megint sétálni,és ott talán már a csók. Csak azt nem tudom, hogy harmadik talinál már próbálkozzak a csókkal, vagy még mindig korai lenne?

Mert amúgy nagyon aranyos lányról van szó, majdnem mindennap beszélünk, ha unatkozik rám ír,meg pl. olyan szöveget is lenyomott már,hogy küldött a kajájáról egy képet, és írta hogy ha -féleségük veszem,akkor ilyenekkel fog kényeztetni stb.És nem értem most bejövök e neki vagy nem? :D

Amikor suliban volt,képeket küldözgetett magáról, amikor beszélünk személyesen sokat mosolyog,érdeklődik irántam.

Csak ezzel a "nem akarom elsietni dologgal" van bajom,hogy mikor csókoljam meg?Mikor lépjek?

Holnap megpróbáljam ha sétálunk majd egyet este?


És bocsi a hosszú fogalmazásért, de ha leírom az egész történetet úgy talán érthetőbb :D


Előre is köszönöm a jó tanácsokat!


2018. jún. 23. 12:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#9 megfogadom a tanácsaid,köszönöm a napi bölcsességet!Ámen! :D
2018. jún. 23. 18:18
 12/12 schwagy ***** válasza:
Na, hogy sikerult a jövő?
2019. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!