Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelemre tippek? Nagyon szenvedek! Egy tizenéves lány.

Figyelt kérdés

Ráadásul már nem is fogok többet találkozni a fiúval...elviselhetetlen a hiánya,és az egész nyaramat is elrontja. 😞

Mit lehet ilyenkor tenni? Mivel tereljem el róla a figyelmem? Ha ez lényeges ő az első szerelmem,és már több éve,hogy így érzem iránta. Eddig annyiból tűrhetőbb volt,hogy tudtam,majdnem mindennap láthatom,de most már végleg elváltak útjaink 😥 folyton ő jár a fejemben,és felidézem a hozzá kapcsolodó kedves és szép emlékeimet.


Szóóóval tippek a felejtésre?



2018. jún. 23. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző két emberkével.

Ha alapból már soha többé nem fogtok találkozni, akkor tényleg semmi veszíteni valód nincs. Megértelek egyébként, velem is hasonló a helyzet, csak mi még szeptemberben látjuk egymást.

Egyszerűen írj rá, akár mondj el rögtön mindent, vagy kérdezd meg, lenne-e kedve találkozni veled. Pl. ha a találkozóra azonnal igent mond, anélkül, hogy valaha különösebben barátok lettetek volna, akkor az szerintem jelent valamit. Pl. ha tőlem megkérdezné ezt egy srác, akinek eddig a létezése is alig érdekelt, tuti meglepődnék, hogy mégis miért akarna velem hirtelen kettesben beszélgetni.

Szóval csak nyugi, ha ő nem érez így, akkor legalább most már biztos vagy benne, és nincs egy hülye kis remény a szíved mélyén, hogy mi van, ha esetleg ő is szerelmes beléd. Mert engem pl. ez akadályoz leginkább a felejtésben, hogy szüntelenül és értelmetlenül reménykedek.

Ha már elmondtad neki a dolgokat, ő pedig egyértelműen visszautasított, akkor fogadd meg az előzőek tanácsát a felejtésről, szervezz sok programot, találj új hobbit, ismerj meg új embereket, és tudom, hihetetlenül hangzik, de talán találsz majd valakit, aki viszont fog szeretni téged, és megérdemli, hogy ennyire odáig légy érte.

Sok szerencsét.c:

2018. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj,hogy nem tudom elérni sehol...nincsenek közösségi oldalai,és még a telefonszámát sem tudom,és nincs kitől megkérdezzem.:/
2018. jún. 24. 18:38
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia :)


Nekem is volt nemrég egy viszonzatlan szerelmem, mielőtt elmondhattam volna mit érzek összejött egy másik lánnyal. Utána többször voltunk kettesben, mert elhivtam, és jókat beszélgettünk, de nyilván a normális ember ilyenkor már nem nyomul rá a másikra ha neki párja van. Akkor még nagyon fajt, viszont mivel egy suliba járunk sikerült jobban megismerni és sok csalódást okozott, ezért is írtam az elején hogy volt egy viszonzatlan szerelmem és nem van. :)


Az én esetem alapján azt tudom ajánlani neked, hogy keresd meg a srácot, mert attól még hogy nekem nem jött össze neked összejöhet. Garancia nincs rá mert ahogy a kérdésedből lejött nem ismered annyira a srácot, egy próbát megér viszont a lelkiismereted miatt is :). Biztos vannak közös ismerőseitek a sraccal, gondold végig ki az aki tudhat elérhetőséget hozzá, valaki biztos tud segíteni.


Sok szerencsét :)

2018. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lehet,megpróbálom felkeresni,egy tippem van ahol "véletlen" összefuthatunk 😅
2018. jún. 25. 10:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz a dologgal?
2018. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem sikerült felkeresnem őt :/ a barátait nem ismerem sajnos :( amit említettem hely,hogy összefuthatunk oda pedig rájöttem,hogy így a nyáron nem tudok elmenni...
2018. jún. 26. 19:07
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez lehet eléggé szemétnek fog tűnni de miért nem reagálsz a privátra? :c
2018. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!