Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne ráírni ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ráírni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akibe szentem már majdnem szerelmes vagyok, mert olyan rég tetszik meg nem bírom elfelejteni.....

És multkor pont arra jártam, ahol ő lakik és megkérdeztem, hogy nem-e találkozik velem? Ő azt mondta, hogy nincs kedve és utána megkérdeztem, h tuti? látta de nem irt vissza. Aztán meg mikor pár óra elteltével ott voltam akkor is irtam, h itt vagyok biztos nem jossz? arra se irt semmit csak látta..


Egy suliba járunk most, h vége lett a sulinak megpróbáljam újra?


Egyszer egy sulis rendezvényen rám köszönt a nevemmel együtt és levállalt a suliban, aztán meg mosolygott. De akkor nagyon szar kedvembe voltam és úgy néztem rá mint egy gyökér "mi a f#szt csinálsz?"


Szerintem már teljesen bevagyok égve nála....... menthető? A legjobb barátnőjét utálom(remélem ő is engem) és ha vele van nem akkor szeretnék ráírni.



2018. jún. 25. 20:12
1 2
 11/17 Szabolcsattila ***** válasza:
Írj nyugodtan, azért hogy ne azon rágódj hogy mi lett volna ha...
2018. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Dont be needy.


Ezzel az egy dologgal megölöd a maradék érdeklődését is. Ne írj neki, hagyd hogy o keressen. Ha nem keres akkor nincs értelme.

2018. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Milyen needy? Miért keresne ő? 2 hónapja nem irtam rá ezen mi needy?? Annyira nem ismerjük egymást h ő keressen.. és soha a büdös életbe nem irna rám... azt várja biztos h én kezdeményezzek
2018. jún. 26. 14:54
 14/17 anonim válasza:
Szerintme nem kene mert ezzel probal utalni arra h nem akar semmit csak inkabb ugy nem mond semmit mint h megmondja..rautalo magatartas. De irhatsz nyugodtan mert veszteni valod nincs es igy kesobb nem lesz benned az a buntudat h nem irtal. Utolso probat meger ha ugy erzed. Sajnalom
2018. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Megerte rairni, megkerdeztem valamirol amirol ugy gondoltam, hogy jelet adott felem. Es eloszor tette h nem tudja es utana nem irt aztan visszairtam h akk ne irj vissza azt irta varjak 1p es azota is varok😅


De viszont sokkal jobban erzem magam es mar nem is erdekel☺

2018. jún. 27. 23:22
 16/17 anonim válasza:

Ez amit csinálsz nagyon para. És félelmetes is. Nekem is volt egy ilyen ismerősöm. Mondtam neki kedvesen, durván is. Baromira megijedtem tőle, és a minimum érdeklődésem is elfogyott emiatt.

Sztem csak azért írtad ki, hogy támogatást kapj tőlünk. Ahogy elnézem a többség ugyanúgy gondolja mint én. Felejtsd el a lányt. Lépj tovább. Van aki kér a társaságodból, és van aki nem.

(Nemmellesleg. Ha rólam lenne szó és utálnád a legjobb barátnőmet, messziről elkerülnélek.)

2018. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ahh ertem, de már gyogyulok. Utolso valaszomat elolvastad?
2018. jún. 28. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!