Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Akar tőlem egyelta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Akar tőlem egyeltalán valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel látásból már kb 2 éve ismerjük egymást és hát nekem bejön. Úgy vettem észre, (legalábbis remélem) hogy én is bejövök neki, mert amikor lát, mindig végignézi mit csinálok/hova megyek éppen stb.

Én túl beszari vagyok a kezdeményezéshez, de a kezdő lépést mégis én tettem meg. Bejelöltem instán, lájkoltam pár képét. Majd ő is ezt tette. De ennyi. Semmi több. Az egyik legjobb barátnőmnek (akinek a nővére osztálytarsa volt a srácnak) meg a semmiből csak úgy rá írt, beszélgettek, még kávézni is elmentek. És mondta a barátnőmnek, hogy tudja, én ki vagyok.

Nekem miért nem ír, vagy jön oda hozzám, ha találkozunk? Nem akar tőlem semmit? Or what? Segítsetek! :(


2018. júl. 3. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, ha a vetélytársra ír rá, s rád nem, annak oka van... (Nem akar tőled semmi extrát, vagy sokan vannak előtted a rangsorban.)
2018. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ohh :/

Hát szerintem neked is írt volna, ha komolyabban érdekled, ha mást is elhívott randizni..

2018. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!