Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megpróbáljak újra összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak újra összejönni az exbarátnőmmel?

Figyelt kérdés

Elég kényes téma ez, de tanácstalan vagyok. Szóval előjáróban annyi, hogy szelíden váltunk el amiatt mert barátnőmnek elég nehéz időszaka volt és nem ért rá úgy.. vagyis nekem így jött le. De ez az időszak elmúlt én meg nálam biztosan érzem a "szikrát". Nála meg azt érzem, hogy nála is maradt vonzalom irántam csak ezt nem tudom biztosra.


Szakítás óta nagyon jóban vagyunk. Jó barátok vayunk kb. minden nap beszélünk messegeren. A saját baráti körének a házibulijára is meghív. Már meg van beszélve, hogy fesztiválon is bulizunk együtt. Szóval nagyon jóban vagyunk.


Szinte bármit meg tudunk beszélni, nem veszekszünk. Amit még érdemes tudni hogy ő mondta ki a véget. Engem nem viselt meg (nem sírtam meg ilyenek), de nagyon hiányzik. Őt már jobban megviselte. Ő napokat sírt hogy emiatt az időszaka miatt vége...


És mivel érzem hogy még lehetne köztünk valami, ezért nem tudom teljesen elengedni. Naponta gondolok rá és már álmaimba is belemászott. Ami miatt kérdezek tőletek az az hogy félek ha megpróbálom fellángoltatni a dolgokat valami félre sikerül és akkor teljesen elvesztem.


Szóval ezeket hallva szerintetek megér egy próbát? Vagy ha nem akkor hogy ölhetném ki magamból ezt az érzést?


18f



2018. júl. 5. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Osszejonni az exeddel olyan, mint a rantotthus. Mar nem ugyanaz, amikor masodjara is megmikrozod.
2018. júl. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen hallottam már ezt. De az ellenkezőjére is hallottam pár példát. De azért köszönöm a választ figyelembe fogom venni mikor meghozom a döntést :)
2018. júl. 5. 01:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleg paraszt volt ilyen temaban Noemit idezni, de hidd el, nem hulyeseg, amit ir.
2018. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja most jut eszembe hogy rövid kapcsolat volt.. 1 hónap és kb ennyi ideje vagyunk külön. És szakítás után egy héten belül már beszélgettünk.
2018. júl. 5. 02:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy honap? Nem vesztettel semmit, hagyd a fraszba.
2018. júl. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajat hibaibol tanul az ember, szerintem az ilyen baratsag ahol vagysz a masikra amugy is inkabb teher, szal en megprobalnam, max annyi az egesznek de akk is jobban jarsz.
2018. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!