Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet irantam valami komolya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irantam valami komolyabbat?

Figyelt kérdés

Van egy sulistársam(fiu) akivel év vége fele lettunk joba. Egy ev van koztunk

Bejelolt minden közösségi oldalon, aztan kiraktam egy kepet es megdicsérte. Kesobb viszont egyutt voltunk egy sulis programos hetvegen. Ezen a hetvegen nagyon sok dolog valtozott. O kezdeményezte a beszélgetésünket is. Mindig egymas ele kerültünk. Es miutan vege lett egybol ramirt... beszelgettunk... aztan egyre tobbszor irt es egyre tobbet beszeltunk, de ez a kapcsolat sose jott szoba, beszelt 1-2 lányrol de rolam nem. Legalabbis nekem nem. Viszont irogatott ki idézeteket meg ez a tipik 00:00s kivanas h “barcsak...” es az en nevem kezdőbetűje... ami sok barátomnak feltunt aki latta mert rohadt ritka a nevem 😆

Es stb. Szoval nekem sose mondott olyat ami arra utalna h tetszenek neki vagy valami...

mostanaban viszont mar nem igen beszelunk... ugye eddig nagyon sokszor o irt, nekem nem szokásom másokra rairni, de neki en is irtam... nagyon sokszor csinalta mostanaba h orak utan valaszolt, vagy nagyban beszelgettunk es hirtelen akadt valami dolga aztan irt kesobb de akkor mar csak kesobb valaszolt minden uzenetemre...

es nemtudom miert csinalja, mindenhol elerheto de neha leszar...

nemtudom ez mi es mit kene csinalnom de nagyon tetszik es rossz amikor nem keres...

Erdekli mi a velemenyem rola meg ilyenek

Meg meghallgat, ha barmi van neki elmondhatom, ezt nagyon sokszor mondta mar csak nemtudom mi van kettonkkel.

Neha ugy erzem kolcsonos, de sokszor nem

Egyik fiu baratom azt mondta ha o nem lép akkor lépjek eloszor en es mondjak el mindent de meg most es nem kesobb amikor mar egy erősebb barátságot csesznek el...

valaki valami otlet? vagy csak szimplan mi a véleményetek errol?

16L



2018. júl. 9. 20:51
 1/5 anonim válasza:
Te többet érzel iránta mint egy egyszerű barát iránt?
2018. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen
2018. júl. 10. 14:04
 3/5 anonim válasza:
Akkor szerintem mond el neki :)
2018. júl. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tisztázd rögtön az érzéseidet, kezdj el vele beszélgetni és ha jóba lesztek, és mindkettőtöknek tetszik a másik, akkor úgyis menni fog minden magától
2018. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom, nem most írtad ki a kérdést, de azért leírom, a válaszom.

Nekem is volt egy ilyen barátom, sokat találkoztunk, ő volt a legjobb barátom. Nekem már régóta tetszett. Egyik nap megkérdezte hogy nekem kitetszik, de nem kettesben voltunk, ezért azt mondtam, senki. Ő erre azt mondta, hogy neki se tetszik senki, mert ő se tetszik senkinek. Másnap el akartam mondani neki az igazat, úgyhogy beszéltem vele. Mondtam hogy tegnap nem mondtam igazat a társaság miatt. Mondta hogy ő se, de neki az egyik osztálytársam tetszik (ráadásul akit utálok). Én azt mondtam hogy hagyjuk de mondta hogy kitalálja. Hiába nem akartam, ő erőltette. Ki is találta hogy ő, és azóta nem beszél velem.

Nem akarlak eltettenteni, de kb. ugyanaz van most veled is mint velem volt.

Remélem neked összejön. :)

2018. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!