Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit èrezhet a fiù iràntam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit èrezhet a fiù iràntam?

Figyelt kérdés
Van egy osztàlytàrsam aki màr jò pàr hònapja tetszik, ràm ìrt ès elkeztünk mèlyebb tèmàròl beszèlni. Ès aztàn elmondta hogy màr fèlèv vègèn ő neki is nagyon tetszettem, es azt ìrta hogy szerelmes belèm, èn nem akartam jàni vele mert hàt csak fiatal vagyok ehhez mèg de könyörgött meg minden aztàn màs nap megmondtam neki, ès elkeztünk jàrni. Abba a hònapba elmentünk egy ilyen iskolai kiràndulàsra 8 napra. A buszon màr amikor lassan oda értünk a mögötti ülönek nem volt pàrja vagyis egyedül ült, na ő oda ült mellè ès előre nyùjtotta a kezét ès egy jó 5 percig fogta a kezemet ès simogatta is, irtòzatosan jòl esett, oda èrtünk a hotelba ès mikor màr kipakoltunk meg minden a dzoba tàrsam èppen a fürdőszobàba volt es bejött a szobànkba ès àtölelt meg minden ès ez is nagyon jò volt. De màr az utolsò napokba megkèrdeztem hogy szeret-e ő meg azt ìrta hogy baràtkènt na ott tört össze a szìvem. .. amikor màr haza èrtünk akkor ìrtam neki egy regènyt és ő se tudja mièrt "szakìtott" ès most mit tegyek? Pròbàlom ràvenni hogy adjon mèg egy esèlyt mert elmondhatatlanul imàdom, ès kène ehhez egy kis segìtsèg 🙏
2018. júl. 6. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

"Van egy osztàlytàrsam aki màr jò pàr hònapja tetszik, ràm ìrt ès elkeztünk mèlyebb tèmàròl beszèlni"


Férfi 2018..Rádír, mikor heti 5x éveken keresztül össze van veled zárva egy terembe. Innen gratuálok neki, meg neked is, hogy neked erre van szükséged.

2018. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rád ilyesztett sztem a friendzoneval
2018. júl. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!