Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy 28 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 28 évvel idősebb férfibe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rég óta ismerjük egymást, és nagyon megszerettem . az elején nem voltam tisztában azzal hogy amit érzek az szerelem e .. de mostmár tudom h szerelmes vagyok belé . Csak a hatalmas korkülömbség elég nagy akadálya annak hogy bármi komolyra fordulhatna szerintem .. Én 17 éves vagyok a férfi pedig 45. ! Van egy kislánya akivel nagyon jóba vagyok szeret engem a kicsi lány és én is bolondulok érte . A szüleim tudják h nagyon sok idöt töltök a férfivel csak azt nem h milyenek az érzéseim iránta . ! A férfi is tudja hogy szeretem és azt hiszem olyan 90% lékban h ő is igy érez irántam . !

2018. júl. 11. 10:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
(10)-es Az én szüleim isigy vannak majdnem . az anyám és az apám között 25 év van ! anyám 15 éves kora ota vele van és nekik született 4 gyerekük és rajtunk kivül apunak még van kettö akik 2-3 évvel fiatalabbak csak az anyámnl :)
2018. júl. 12. 09:49
 12/17 anonim válasza:

Szerintem hanyagold :/

Ahogy a többi válaszoló is írta a jövőtökre kell gondolni!

De csak a szivedre hallgass!!!

2018. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pont ne csak a szívére hallgasson! Ilyenkor elég könnyen be is csaphatja. Gondolja át inkább logikusan a dolgot, egy 45(!!!) éves férfi egy 17 éves lánnyal..Ez teljes mértékben hülyeség. Csodálkoznék, ha a férfi nem csak a szex miatt akarna összejönni vele. Na persze nem fog eldobni, mert kap egy jó nőt, aki mindig fiatal, mert mire megéred a harminas éveid végét, ő már sanszosan meg fog halni(persze nyilván élhet szép kort, mindegy)

A te életed fog ezzel elmenni, egy csomó dolgot kihagysz. Az ilyen férfiakkal sincs minden rendben, már van egy gyereke, de mindegy is.

Semmiképpen sem ajánlom, hatalmas hiba lenne, és erre rájönnél, még ha évek múlva is.

2018. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#10-es vagyok


Szerintem nem hiba.. Ha a férfi tényleg szeret, és ezt be is bizonyította, akkor nincs akadálya.. Apamukám felől négy testvérem van, sőt, apukám már dedapa is.


Ha a férfi szeret, és te már nem akarsz "élni", hanem hű leszek hozzá, akkor menj bele.. (Btw, apukám 84 lesz, anyukám 50 lesz idén)

2018. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

2-3. vagyok.

Mindenki története más miatt egyedi. Változtatnék a mondandómon...

El tudom képzelni mit érezhetsz, és azt is, amit ő érez, csak ez ritka és emiatt kevés ember hiszi, hogy működhet. Én mondjuk el tudom képzelni az életem egy 10 évvel fiatalabb nővel ha úgy adódik, mert nem az a lényeg, hogy mennyi időt töltötök együtt, hanem, hogy azt milyen minőségben.

Persze ideális esetben minél több tökéletes évet, de...

Inkább legyen 10-20 varázslatos év mintsem több gyengébb, laposabb év. :)

2018. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2018. júl. 20. 22:29
 17/17 anonim válasza:
100%
Szia! Nem tudom mi lett a történet vége, esetleg leírhatnád. Szerintem itt inkább az a gond, hogy még 17 évesen nem fogod tudni értékelni azt amit egy idősebb pasi adhat. Én 4 éve vagyok együtt párommal, több mint 25 év a körkülönbség. Örülök neki, hogy korábban volt hosszabb párkapcsolatom korombelivel, mert így nagyon tudom értékelni amit tőle kapok. 4 év alatt egyszer sem veszekedtünk. Tényleg párként élünk, mindkettőnk véleménye ugyanúgy számít, vállalkozóként dolgozik itthonról, így sok időt tud velem lenni és ezt ki is használjuk 3 és fél éve élünk együtt mindent közösen végzünk, házi munka, vásárlás, sokat utazunk.Az intim dolgok is sokkal jobbak, mint bármilyen fiatallal. Ohh mi lesz 10 év múlva? Az hogy volt boldog 14 évem! A legtöbb egy korúak 14 év után már rég elválnak, sőt már sokszor 4 év után 40 boldog órájuk nem volt összesen. Azzal meg, hogy ki mit gondol nem kell foglalkozik. Én pl csak azért nem fogok egy velem egykorúval boldogtalan életet élni, mert ez lenne a normális, ha az idősebb párommal boldogok vagyunk együtt. Leírtam, mert tudom, hogy ez a ritkábbik eset és nem minden idősebb pasi egyforma, de van erre is példa.
2019. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!