Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én nagyon szeretem, de ő nem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nagyon szeretem, de ő nem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány, akivel jó barátok lettünk, és eléggé beleestem, így az utóbbi időben. Elmondtam neki mit érzek. Természetesen nem tekint rám úgy, de mondta, hogy aranyos vagyok, illetve számítottam rá, hogy ez lesz. A baj az, hogy nem tudom kiverni a fejemből. Mindig ott a kérdés, hogy mi a francért nem vagyok elég jó, meg rengeteg dolgot megtettem neki, hogy boldog legyen. A másik, hogy gyakran találkozunk, meg barátok is vagyunk, és akkor is még mindig vagy túl kedves vagyok vele, vagy elkezdek bunkózni, és ez annyira jól esik, de tudom, hogy megbántom. Tényleg nem tudom, mit csináljak, valaki szerint lépjek tovább, bár ez eléggé nehéz, valaki azt tanácsolja, hogy próbálkozzak, hátha összejön. Szerintetek?

2018. júl. 12. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha le akarsz róla adni, akkor a legjobb módszer az felejtésre az az, ha egy másik lány segít ebben úgy hogy össze jöttök.


De egyébként meg hasonló helyzetben voltam énis. Csomó mindent megtettem a lányért, majd lerázott mert túl kedves voltam. Majd automatikusan el kezdtem vele bunkózni, bár nem tudatosan. Végük jött azzal a szöveggel rámenősen egy idő után, hogy rosszul esik neki, hogy így viselkedem vele, pedig régen nagyon jóban voltunk és hiányzom neki.


Szóval néha elég ha nem ölsz meg másokat a kedvességedet, és inkább bunkózol, és játszod a lehetetlent/elérhetetlent :)


(Ja amúgy ha érdekel valakit, a csajt utólag én ráztam le amikor már közeledni akart, így hátha tudtam ráadni egy kis lelkiismeret furdalást, és talán megváltozik egyszer😉)

2018. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyzetben kicsit kihátrálnék a képből és nem foglalkoznék vele annyit, viszont a barátja maradnék. Mivel most elutasított egy darabig tuti nem változik a véleménye, de később még simán lehet belőle valami.


Egyébként ne bunkózz vele! Csak légy kicsit közönyösebb, ne érdekeljen minden lépése. Hidd el, ha bunkózol sokkal rosszabb lesz neki és persze neked is.

2018. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit belül érzel. Elvileg nem tudsz semmit elrontani, ha nagyban ránézel a dolgokra; mert ha szétmentek, akkor meg pl az volt a sorsotok. De lehet nem így van, nem tudom; de én hiszek amúgy az ilyen előre elrendelésben, hogy mindig ott kell lenned, ahol pont vagy.
2018. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*illetve úgy módosítanám, hogy nem _nagyon_ tudsz semmit elrontani.
2018. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a te hibád, hogy ő nem úgy tekint rád, mint te rá. Lehet, hogy épp nem akar senkit, vagy nem érzi a kémiát köztetek vagy egyszerűen csak nem vagy az esete.

Szerintem ne próbálkozz nála tovább, majd úgy is jön másik lány.

2018. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!