Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tényleg szeret, miért én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg szeret, miért én írok mindig először? (Tavkapcsolat)

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal egy suliba jártunk, csak elballagtak. Kerek egy hónapja vagyunk együtt, szeptemberig távkapcsolatban. Mióta összejöttünk, nem találkoztunk, ugyanis a szüleimmel nyaralunk és pont aznap utaztunk, elég kuszán alakultak a dolgok de jó sült ki belőle :D

Én megírtam neki, hogy többet érzek, elég egyértelmű jeleket adott, hogy ő is így érez.

Minden jó, egy dolgot leszámítva: nem kezdeményez üzenetben beszélgetést.

Mielőtt összejöttünk volna is ilyen volt, élőben meg nagyon aranyos, egyértelműen látszott akkor is, hogy szeret, akkor ő kezdeményezett beszélgetést. Legtöbbször én írok viszont mostanában, másképp egy hét is eltelik...de írja, hogy szeret, látszik is azon, ahogy viszonyul hozzám, tehát minden jó lenne azon kívül, hogy én írok először. Régen sokat bombáztam üzenetekkel, vajon hozzászokott, hogy én úgyis írok? Mostmár csak hetente beszélünk :/ biztos vagyok benne, hogy szeret, mondja is, meg hogy mennyire várja, hogy találkozzunk, Szívemnek szólít, a csókot is említette már.

Sajnos az a gond, hogy elég sértődékeny vagyok, ez zavarja is, hogy ha egy ideig nem tud visszaírni, rögtön kiakadok. Volt is ebből veszekedés, azt egyeztük változtatunk. Én lenyugodtam, mostmár szinte teljesen bízok benne, ő rögtön visszaír mindig, tényleg kedves, mondtam neki, hogy zavar, hogy én írok először mindig (ő nagyon ritkan), de nem változott ebben semmit...ennyire unja az üzenetezést? Sajnos az időeltolodás miatt nem igazán tudunk hívásban beszélni.


Az vigasztal, hogy mikor nem jártunk is ilyen volt, de élőben meg a gesztusaiból látszott, mit érez,sokszor meg is lepődtem, mennyire más...van okom aggódni? Tényleg ez az egyetlen gond, másképp élőben kezdeményezett, meg minden szuper volt, most is az, csak nem ír először....



2018. júl. 14. 09:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Az, hogy csak szexre kellék neki nem opció, ahhoz még picit fiatalok vagyunk
2018. júl. 14. 09:50
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként elég elfoglalt embernek mondható...
2018. júl. 14. 09:56
 3/4 anonim válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed igen lehet elfoglalt mint minden ember néha és ekkor nem tud rögtön válaszolni az üzeneteidre rögtön de ugy is válaszol nem ? Ha zavar kicsit téged , hogy mindig te írsz rá mondd meg neki , hogy jó esne ha néha te írnál rám. És igen lehet , hogy meg szokás mivel régen mindig te írtál rá így meg szokta . hogy írsz neki és azt gondolja minek írak úgy is írni fog.
2018. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mondtam már neki, de nem sok minden változott. Azt hiszem akkor mostmár csak türelmesnek kell lennem, még egy hónap...
2018. júl. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!