Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanacstalan vagyok, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam hogy ugy dontok itt kerek segitseget de teljesen tanacstalan vagyok. Volt egy lany akivel randizgattam meg egyszer csokoloztunk aztan egyszer csak nem irt vissza tobbet. Ennyi azt alapstory.. Elegge bele "voltam" zugva nade utasitottak mar vissza maskor is meg volt mar hogy nem mukodott es nem lett semmi. Kapcsolatom is volt mar, eltem mar at rossz dolgokat, estek rosszul dolgok ezeket megeltem tullettem rajta es a vilag forgott tovabb. Amit most erzek az nem normalis...nezegetem a telot hogy hatha visszair nezegetem a kepeit. Egesz nap rossz kedvem van szinte semmit nem alszok. Porgok a teman hogy mit kellett volna mashogy csinalni meg talakozunk e meg ugyan. Nem gondoltam hogy belecsuszok ebbe a 21.szazadi "tini betegsegbe" de ugy erzem ez nem normalis es nem tudom hogy kell e segitseget kernem.
2018. júl. 15. 04:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik ez is, csak lassabban. Ha úgy döntött, hogy már nem akar veled kommunikálni, nem igazán tehetsz semmit. Jó eséllyel már mással csókolózik (vagy még többet csinál), erre gondolj.
2018. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Én ugyan így voltam nem is olyan rég. Egy lánnyal hónapok óta ismerkedtünk, már úgy volt, hogy kialakulhat valami erre ő egyszer csak lelépett, hiába írtam neki bármit többet választ sem kaptam rá, pedig semmi okot nem adtam rá, hogy ez legyen. Sőt előtte napokban már a randit tervezgettük. Neked is azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg elterelni valamivel a figyelmedet: film, sorozat, hobbi - legalábbis én ezekkel próbáltam - esetleg valakivel kibeszélni a dolgot.
2018. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jo szemet az a lany. Gondolj mar bele, hogy egy ilyen csaj utan nincs ertelme sirni! Nem erdemel meg teged az ilyen. Ne szomorkodj egy olyan lany miatt, aki kepes ilyet megtenni. Nagyon sajnalom a helyzeted, kitartast!
2018. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!