Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy ennyire "idős" pasikhoz vonzódok?

Figyelt kérdés

Most megyek középiskolába,és egyetlen labilis kapcsolatom volt eddig,aminek komoly következményei lettek.A srácot egy bizonyos közösségben ismertem meg,ahonnan ki lett tiltva amikor megtudták hogy ő 20,mostmár 21 éves létére velem,mint kiskorúval kezdett.A srácnak labilis háttere van,ugyanis államilag gondozott volt,előtte pesig nevelőszülőknél élt.Én nagyon beleszerettem a srácba,és nem tudtam meghátrálni tőle a sok rossz vélemény miatt sem,amit a barátoktol kaptam.Miután a közösségböl ki lett tiltva,találkozgattunk(csak bizonyos idő mulva jöhet vissza ezért rossz volt nekem,hogy nem láthatom.)Volt olyan is,hogy ott aludtam nála,kikapcsoltam a telefonomat,és a családom nem tudta hol vagyok...Csak annyit mondtam,hogy az unokatesómnál alszom,de végül rosszul jött ki a dolog..)Egy idő után a srácnak elege lett,azt mondta ne játszak vele,(arra értette,hogy én mindíg mást gondolok)hagyjam békén,undorítóan beszélt,de én mai napig alog tudom elfelejteni.

Nem rég jöttünk haza külföldről,ahol mindíg esténként jártunk kajálni.Egy néger krapek,aki 31 éves mindíg kedveskedett nekem,mindíg nekem szólt hogy menjek be a rendelt kajáért...Kérdezte is,hogy hány éves vagyok..Búcsúzáskor megpusziltuk egymást..Én úgy érzem,nagyon nem normális hogy ennyi idősen,egy 31 éves férfihoz vonzódok,akiről igazából nem tudok még semmit sem,és ráadásul külföldi.Én viszont nem érzem azt,hogy ezek a hozzám idős férfiak annyira idősek lennének hozzám,hogy konkrétan az apám lehetne az összes..Abszolút nincs bennem ilyen,a velem egykorúakkal nehezen tudom magamat elképzelni,de még csak egy 18 évessel is nehezen.Van kivétel,de a mai 18 éves fiúk általánosságban nem mondhatóak érett férfiaknak,én pedig azokat szeretem,olyanokhoz vonzódom,akikhez lehet tartozni. Nektek mi a véleményetek erről?



2018. júl. 16. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Viszont nem szeretnék privát üzenetet kapni egy idős férfitól sem azzal a címszóval hogy ismeriedjünk! KÖSZÖNÖM.
2018. júl. 16. 15:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj hogy a huszonévesek (30 meg főleg) jórészt nem kezdenének egy korodbelivel, még akkor sem ha esetleg tetszel nekik. Ha pedig mégis, azt a környezetetek nem nézné jó szemmel. Nekem pár éve (23 voltam) volt egy kapcsolatom, a lány 14 volt, és pont azért lett vége mert a szülei ellehetetlenítették a kapcsolatot..
2018. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igen..De kesobb lehet belole valami,bar kicsit ugy erzem,hogy a lehetetlerol almodozok.De olyan aranyos volt a krapek...El tudnam vele kepzelni a jovomet
2018. júl. 16. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
És mit gondolsz ez vajon kölcsönös?
2018. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem,de most mit varjak,ennyi idosen..?
2018. júl. 16. 15:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,fogalmam sincs o mit gondol,lehet van valakije,azt sem tudom
2018. júl. 16. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki bejön neked, akkor ismerd meg, tudd meg ő is érez e valamit stb.. és majd alakul valahogy :)

Amúgy lehet nem tartozik ide, de milyen közösség volt ahol kitagadnak valakit mert fiatalabb barátnője van? oO

2018. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat ok ugy fogalmaztak,hogy ez valami liliomtiipras xd amugy kereszteny kozosseg. Köszönöm utolsó a biztatást,De 31 éves,semmi esélyem nála,későb sem hiszem,hogy valaha én kellenék neki,hiaba kedves..
2018. júl. 16. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!