Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy értem hogy van egy lány akit megismertem és csak rá tudok gondolni minden pillanatban. Ezt így pár napig élveztem is... De ez már szerintem egészségtelen. Konkrétan szenvedek ha nem vagyok vele. Ezt úgy értem hogy tök depi vagyok amikor nem vagyok vele :( Amj segített az annyi ha beszélhettem a lányról másoknak vagy a lánnyal beszélhettem. De azért a lány se tud 0-24-be velem beszélni a barátaimat meg nem akarom a szerelmi dolgaimmal fárasztani... Ebbe még plusz poén hogy én eddig a leg érzelemmentesebb embernek gondoltam magam a földön. De konkrétan szinte nem voltak érzelmeim. Amióta pedig ismerem ezt a lányt... Lelki beteg vagyok nélküle... Szerintetek mit tudnék csinálni? Mert nem szeretném hogy minden barátom letiltson mert csak arról a lányról tudpk beszélni xDD

2018. júl. 17. 00:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
21%
Van ilyen. Ha nem tudsz vele osszejonni akkor felejtsd el ot, sokaig tart de nem lehetetlen. Hany eves vagy?
2018. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azzal nincs baj hogy nem tudnék vele összejönni mert szinte tuti hogy kedvel engem :D Csak hát ha nem vagyok mellette sz*rul érzem magam.

Koromat meg külön írom le hogy ne töröljék a profilt

2018. júl. 17. 01:18
 3/12 A kérdező kommentje:
15
2018. júl. 17. 01:19
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

ilyen a szerelem. sokan átestünk ezen. eltaroltak az érzések, de akkor jön ám az IGAZI szerelem, amikor összejöttetek

nem vagy "lelkibeteg" lelked talán társra talált, és ez nem egészségtelen.

"mit csináljak?" ha a csaj nem akar téged just say hello. Van ilyen, lehet lesz ilyen.

ha viszont igen, szép napot kívánok neked, mert elhívod egy szép helyre, ahol szép dolgokat mondasz neki róla

2018. júl. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A mit csináljak kérdést úgy értettem hogy van e mód hogy azért kevésbé legyek rosszul nélküle :D mert megint itt van hajnali 2 és nem bírok aludni mert rá gondolok


Mondjuk szerintem ő is érez irántam valamit... Ha érdekel privátban részletesebben leírhatom

2018. júl. 17. 02:10
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
írjad csak, hátha tudok pluszt adni
2018. júl. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem megirhatod privatba
2018. júl. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is leirhatod
2018. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

En ugyanigy vagyok, csak lanykent. Azzal a kulonbseggel, hogy en egyutt vagyok a fiuval, de meg igy is ezt erzem. En is probalok rajonni, hogy mit lehetne ezzel kezdeni, mert hosszutavon ez borzalmas lenne. Egyelore nem talaltam erre “ellenszert”, az egyetlen dolog, ami segit, hogy sokat talalkozom vele, ez legalabb enyhiti. Szerintem az ido mulasaval ez is csillapszik, csak az elejen nagyon eros a vonzalom, es mi kicsit “durvabban” eljuk ezt meg.


Szerintem hivd el talalkozni a lanyt, es mondd el neki, hogy mit erzel iranta. Lehet, hogy mar csak az is segitene, hogy ha osszejonnetek.


Remelem, megtanuljuk kicsit jobban kezelni a kedvesunk hiányát, addig is kitartást :S

2018. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én pont attól félek hogyha összejövök vele még rosszabb lesz :D


Kitartást neked iis ^^

2018. júl. 17. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!