Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy értem hogy van egy lány akit megismertem és csak rá tudok gondolni minden pillanatban. Ezt így pár napig élveztem is... De ez már szerintem egészségtelen. Konkrétan szenvedek ha nem vagyok vele. Ezt úgy értem hogy tök depi vagyok amikor nem vagyok vele :( Amj segített az annyi ha beszélhettem a lányról másoknak vagy a lánnyal beszélhettem. De azért a lány se tud 0-24-be velem beszélni a barátaimat meg nem akarom a szerelmi dolgaimmal fárasztani... Ebbe még plusz poén hogy én eddig a leg érzelemmentesebb embernek gondoltam magam a földön. De konkrétan szinte nem voltak érzelmeim. Amióta pedig ismerem ezt a lányt... Lelki beteg vagyok nélküle... Szerintetek mit tudnék csinálni? Mert nem szeretném hogy minden barátom letiltson mert csak arról a lányról tudpk beszélni xDD

2018. júl. 17. 00:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

Egy idő után ezt megszokod,vannak ilyen emberek mint te

Gyertek össze és akkor jobban kitudod fejezni mit érzel

Ez leginkább amiatt van hogy nem tudod eléggé kiadni magadból azt hogy hogy vagy

2018. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%

Próbálj másra koncentrálni. Én egy éve vagyok szerelmes egy srácba. Nem mertem elmondani neki még(nehezít a helyzeten hogy osztálytársam). Na szóval nekem az beválik hogy elterelem a figyelmemet.


És ha a lány tudja hogy tetszik neked, de távolságtartó akkor inkább hagyjad. Lehet nem akar semmit csak barátságot.


Amúgy ha akarod leírhatod nekem is privátban a story-t.

2018. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!