Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Furcsa lenne ha én hívnám el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa lenne ha én hívnám el strandra? 16/l

Figyelt kérdés
Az egész sztori ott kezdődik hogy elkezdtünk egy éve beszélgetni és egyre jobb barátok lettünk végül beleszerettem. Ezt elmondtam a barátnőimnek és ők azt mondták hogy szerintük ő is szerelmes belem de nem tudja hogy mondja el. Június elején az egyik barátnőm beszélt vele és azt mondták hogy ők tudták hogy szerelmes belem meg hogy szeretne erről beszélni de ahogy erről beszélt nekik mintha minden más lenne.. Nem beszélünk annyit mint régen nem találkozunk mert ugye itt a nyári szünet.. És én már nagyon beszélnek vele. Szerintetek elhivjam a strandra? Mert egyszer voltunk ott az osztállyal és akkor is egész végig együtt voltunk és mondta hogy megismetelhetnenk... De azóta nagyon nem is beszéltünk...

2018. júl. 17. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hívd el. Veszíteni valód nincs igazából.
2018. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi 😊
2018. júl. 17. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
hívjad csak
2018. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hívd, simán
2018. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*ha ő nem hív el ,és szeretitek egymást, meg jó társaság vagytok egymásnak, szivesen találkoznátok ,d e ő nem lép semmit, akkor neked kell
2018. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, nincs ebben semmi fura.
2018. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en orulnek neki,hivd.
2018. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hahi ^^


Mit reagált?

2018. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elhivtam és beleegyezett eees járunk 😊 köszi a válaszokat ment a zöld pipa
2018. aug. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!