Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kene csinalnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiu most lett 18eves es en mar kb 2eve ismerem a sulibol es bejelolt tobb mint 1eve facen es utana ramirt es eloszor csak ilyen barati szinten dumaltunk es suliba is koszontunk egymasnak meg neha osszefutottunk(legjobb baratnom osztalytarsa)es nyaron egyrejobban elvoltunk mindig valaszolt a storykra amiket kiraktam es mindig celozgatott arra h megakar fektetni en meg ilyenkor leszartam aztan iden naggyon elvoltunk olelgetett meg hozzambujt volt h mar igazolatlant is kaptunk mert egyutt voltunk(nem ugy)es leirta h szeret de en kirohogtem meg mindig ugy irt ram h szia cica meg ilyenek es most megint dumalunk es nagyon aranyos de most 2napja nem is ir...es ugy koszont most is h szia babam(penteken)es tenyleg megvaltozott es nemtudom milegyen mert valamiert nem merek neki irni...
2018. júl. 18. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

"leirta h szeret de en kirohogtem"- ezért nem ír.

Hogy mi legyen az attól függ, hogy mit akarsz. Csak barátságot, akkor mond meg neki s kész.

Ha kapcsoatot, akkor meg hagyd, hisz:

"mindig celozgatott arra h megakar fektetni"- nem úgy hangzik, mint aki komoly kapcsolatot akar.

Ha meg alkalmi, akkor vágj bele.

2018. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hova tűnt az, hogy valaki élőbe udvarol és nem KIB.SZOTT CHATEN EMOJIKKAL TÖMVE A RETKES BESZÉLGETÉST? elnézést
2018. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!