Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kene csinalnom, bizzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene csinalnom, bizzak benne ujra? (tobbi lennh

Figyelt kérdés
Vam egy osztalytarsam akovel tavaly ugymond kavartunk,de en nem voltam telejeen biztos az erzelmeimben es osszejott egy sulinkba jaro csak 1 evvel idosebb csajjal es na akkor jottem ra igazan mit erzek,nagyonra fajt vele latni es nagyon sokaig ugye akkor nem beszeltunk,telejsen megszakdt ugymonda kapcsoltaunk,evvege fele ujra joban legttunk teljesen barati alapon de telejsen mashogy viszonyult hozzam mert azert elptte megis kavartunk,szakitott a csajjal es igazbol most a nyar alatt javult a kapcsolatunk,de tenyleg teljesen barati alapon,1 honapja megismertem egy fiut es elmondtam neki,azt hittem telejsen jol fogja fogadni de nagyon fura volt,o ismerte amugy valami kosar edzesrol vagy honnan a fiut es nagyon nem voltak alapbol joban,en vegul kibodtam a fiut mert leakart fektetni 3 het utan,o meg teljesen tamogatott aztan 2 napja elmondta hogy nagyon orulne ha ujra kezdenenk de nem tudom hogy megtudok e benne ujra bizni,fel eve eldobott eg konynebben kaphato csajert,es felek higy ujra megteszi,de elmondta vagy 1000szer higy nagyin megbanta es en vagyok elete szerelme stb.meg hogy orokke vele, skar lenni es tivabbi nyalas szovegek,igazabol rajottem en is hogy nagyon szeretem de nem tudom menn e koztunk,meet aki egyszer hibazott masszor is fog de lehet kene adnom egy masodik eselyt neki,szerintetek???

2017. aug. 22. 01:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibakert,telefonrol irtam
2017. aug. 22. 05:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer faképnél tudott hagyni másodszor is megteheti így fiú szempontbol azt mondanám hogy ez az az tipikus srác aki divatbol akar barátnőt ha összejössz vele max 2 hónapot adok és mást keres
2017. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Téves következtetéseket vontál le. Ő nem egy könnyebben kapható csaj miatt dobott téged. Nem dobott téged. Tétováztál és nem jöttél vele össze. Értelemszerűen keresett mást, aki tudta, hogy mit szeretne.

Te ezt megbántad és őt hibáztatod mai napig. Tudod már, hogy mit szeretnél tőle? Ha még mindig bizonytalan vagy, mint elsőre, akkor hagyd és legyetek csak barátok.

A bizalmat pedig szerintem nem játszotta el, csak te gondolod úgy, hogy bántott téged.

2017. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!