Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Csak szerintem felhábo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak szerintem felháborító? Csak engem zavar, idegesít és dühít fel a fiúknak ez a jellegzetes vonása?

Figyelt kérdés

Nekem elegem van abból hogy mimden korombeli, kicsit fiatalabb,kicsit idősebb fiúknak megvan a tökéletes elvárása,igénye a lányok felé. A lányok minimum 98%-a nem tehet arról ahogy kinéz. És én ezeket most nem azért írom mert csúnya vagyok és alaktalan,sőt a fiúk inkább dicsérnek de ez itt most nagyon nem lényeg. Csak ezért irtam le hogy ne higyjétek hogy a lányok védelmére keltem ilyen nagy arccal ugy hogy dagadt és ronda vagyok. De mi lenne ha az lennék? Baj lenne? Ugyaan.... Én is utálom ha valamiért megbámulnak..és egy lány aki soha nem tudja elfogadni magát ugy ahogy van,de egyáltalán nem tehet róla,és kinevetik a hátamögött...szerintetek mit érez?? Én nem tudom...egyáltalán nem...sosem voltam túlsúlyos. De a mai fiúk a külsőre hajtanak. Eddig tényleg olyan fiúkkal találkoztam akik jártak egy lánnyal de még csak nem is bírja. De utt van hogy valakivel b*sszon és jol néz ki.

Nos kedves lányok! Tudom hogy sokatok nem hisz az igaziban..de higyjétek el hogy vár rátok és megfogjátok egymást találni ha a sors úgy akarja. Nem tehetsz arról ha csúnya vagy,ne tegyél fel egy tonna sminket. Nem tehetsz arról hogy túlsúlyos vagy,ne fogyózz ne azzal töltsd az életed. Persze ha mindennél fontosabb nem állnak az utadba. De nem tehetsz arról sem ha túl sovány vagy. Vagy ha túl kicsi a melled,feneked. Ezekről a dolgokrol nem te tehetsz. Úgy vagy gyönyörű és tökéletes ahogy vagy. Ne érdekeljen mások mit gondolnak..éld az életed. Ne vesztegesd el az idődet. Egyszer élsz,szóval egyél amit akarsz. Nem számít. Csak élvezd!!! Tökéletes vagy,úgy ahogy vagy!!!!!!



2018. júl. 18. 22:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%

Köszönöm ezt a szöveget! <3

A mai fiúk tényleg ilyenek, amilyennek leírtad őket!

2018. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

Hozzátéve azt, hogy én sem tudok hízni, hiába eszek napi 4-5-ször, és aki nem ilyen fajta mint én, annak hiába magyarázhatod, hogy ez így van, akkor jön az olyan duma, hogy "De, tehetsz róla".

A szerencsém csak annyi, hogy még ennek ellenére is megvan mindenem, nem vagyok deszka.

2018. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen én is tisztában vagyok azokkal a dolgokkal amiket leírtatok. A lányokról és másokról! De én szerettem volna néhány lányba egy kicsi önbizalmat kelteni...nem hiszem hogy sok ember megteszi..ha baj akkor ne irjatok
2018. júl. 18. 23:22
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Mivan? Miért lenne gond az, hogy van elvárásunk afelé, akivel együtt akarunk lenni? Te teljesen fogyatékos vagy? :D Ha tudnád hány lánytól hallottam, hogy "csak kigyúrt", vagy "csak jóképű" fiúval jönne össze... és nincs ezzel semmi gond, mivel az a jó ha mindenkinek vannak elvárásai, én is csak vékony és csak szép lánnyal jönnék össze (persze a szépség relatív, szóval számomra vonzót értem ez alatt). Ismerek több olyan srácot/férfit, akinek meg csak a túlsúlyos lányok jönnek be, és? Akkor most a véknyakért is ki fogsz írni egy ilyen kérdést? Ja hogy nem? Értem. :D Undorító ez a képmutatás.
2018. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az a lány amelyik itt sír, hogy ronda, az is jóképű pasiról álmodozik.
2018. júl. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
88%
Ez nem lesz népszerű vélemény, de igaza van a többieknek. Kedves kérdező (minden rosszindulat nélkül) Te összejönnél egy kövér pattanásos sráccal pl? Ha valakit zavar a túlsúly, akkor igenis menjen mozogni, egyen normálisan, ne otthon üljön és sajnáltassa magát hogy nincs barátja. Igen, van amikor betegség van e mögött. De volt olyan osztálytarsam hogy 95 kg volt kB 165 centihez. És ő is azt mondta ez betegség, de egész nap csak evett mindenféle kalóriás szemetet. Összefoglalva, ez nem csak a fiúk mániája. És mindenkinek más a szép. És amúgy jó ez a "fogadd el önmagad" de azért azt is gondold el, hogy sokszor keményen megdolgozik azért valaki, hogy jól nézzen ki,ami becsülendő. Mindenki úgy éljen ahogy jól érzi magát, de ne sajnáltassa magát meg ne irigykedjen. Mindenki maga döntse el, mit akar magával kezdeni az életben. 18l
2018. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk biosz szinten. Mint minden főemlőst, az embert is a párválasztás hajtja serdülőkortól kezdve. És azért serdülsz, hogy szaporodni tudj.

Na most, a tested nem hülye. Azt akarja elérni, hogy a szaporodás a legjobb úton-módon menjen végbe és sikerrel is záruljon, utódban. Ez pedig ott kezdődik, hogy jól választod meg a párodat.

A választott egyénnel a lehető legjobb géneket kell átadnotok, hogy egészséges, jó küllemű, szaporodásra szintén alkalmas utód lehessen. Csillagom, ez a fajfenntartás mikro szinten. Te is emiatt vagy itt.

Ha ezen gondolat mentén átgondolod a kérdésedet, máris rájössz, hogy miért válogatósak az emberek. Nyilván a férfiak többsége olyan nőt akar, aki jó géneket tud átadni és ebbe beletartozik az, hogy nem kövér, nem beteg, nem csúnya. Az állatvilágban ugyanilyen a szelektálódás, gondolj a hím madarak tollazatára. Vagy más emlősöknél a dominancia, erő dönt.


Evolúciós oka van annak, hogy a fiúknak nagy átlagban nem kell duci, csúnyácska lány. Bár legyenek akármilyen fiatalok vagy ne akarjanak gyereket, az ösztön akkor is a jó biológiai tulajdonságokkal rendelkező lányokhoz tereli őket, akik alkalmasak lehetnek az anyaságra. Egy duci lány pedig fizikailag és/vagy mentálisan nem alkalmas. Pl. aki az állandó zabálástól hízott meg, tudat alatt feltételezzük, hogy nem ismeri a mértéket és nem is törődik magával, tehát nem lenne képes az utódairól se megfelelően gondoskodni.


Tetszik vagy sem, ez belénk van kódolva. Éljünk akármilyen kivételes szinten más fajokhoz képest, az ösztöneink nem különböznek a többi állatétól.

2018. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Very big like!

Mondjuk a fogyózós résszel kicsit kotekednék azért.

Ugyanis van az a súly, ami már egészségtelen.

Nem a 170 cm magas 65 kilós lányra gondolok természetesen.

A 85 kg feletti, meglehetősen túlsúlyos emberekre gondolok 170 cm mellett, hogy érthető legyen.

Mert nyilván egy 190 cm magas embernek a 85 sem feltétlenül sok még...

De egy a lényeg, ami már egészségtelen túlsúly, azzal kell foglalkozni nyilván.

De egyébként egyet értek elejétől a végéig!

33/F

2018. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) legalább hárman vagy négyen értik mire gondolok
2018. júl. 20. 00:59
 20/21 anonim ***** válasza:
19 remélem a ronda vékony szűz férfiakat is ily elszántan véded
2018. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!