Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Csak szerintem felhábo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak szerintem felháborító? Csak engem zavar, idegesít és dühít fel a fiúknak ez a jellegzetes vonása?

Figyelt kérdés

Nekem elegem van abból hogy mimden korombeli, kicsit fiatalabb,kicsit idősebb fiúknak megvan a tökéletes elvárása,igénye a lányok felé. A lányok minimum 98%-a nem tehet arról ahogy kinéz. És én ezeket most nem azért írom mert csúnya vagyok és alaktalan,sőt a fiúk inkább dicsérnek de ez itt most nagyon nem lényeg. Csak ezért irtam le hogy ne higyjétek hogy a lányok védelmére keltem ilyen nagy arccal ugy hogy dagadt és ronda vagyok. De mi lenne ha az lennék? Baj lenne? Ugyaan.... Én is utálom ha valamiért megbámulnak..és egy lány aki soha nem tudja elfogadni magát ugy ahogy van,de egyáltalán nem tehet róla,és kinevetik a hátamögött...szerintetek mit érez?? Én nem tudom...egyáltalán nem...sosem voltam túlsúlyos. De a mai fiúk a külsőre hajtanak. Eddig tényleg olyan fiúkkal találkoztam akik jártak egy lánnyal de még csak nem is bírja. De utt van hogy valakivel b*sszon és jol néz ki.

Nos kedves lányok! Tudom hogy sokatok nem hisz az igaziban..de higyjétek el hogy vár rátok és megfogjátok egymást találni ha a sors úgy akarja. Nem tehetsz arról ha csúnya vagy,ne tegyél fel egy tonna sminket. Nem tehetsz arról hogy túlsúlyos vagy,ne fogyózz ne azzal töltsd az életed. Persze ha mindennél fontosabb nem állnak az utadba. De nem tehetsz arról sem ha túl sovány vagy. Vagy ha túl kicsi a melled,feneked. Ezekről a dolgokrol nem te tehetsz. Úgy vagy gyönyörű és tökéletes ahogy vagy. Ne érdekeljen mások mit gondolnak..éld az életed. Ne vesztegesd el az idődet. Egyszer élsz,szóval egyél amit akarsz. Nem számít. Csak élvezd!!! Tökéletes vagy,úgy ahogy vagy!!!!!!



2018. júl. 18. 22:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Te meg nem értetted a #17-es válaszomat, kérdező. Brutál egyszerű az oka, hogy a fiúk (és a lányok is!) miért ilyenek, puszta biológia és kémia, azon belül is genetika. Nem egy ördögtől jött dolog.

Ha egy ilyen egyszerű folyamatot nem értesz meg az ellenkező nem kapcsán, lesznek ám komoly problémáid az elkövetkezendő években. Nincs szükség SJW-s, klisés ultrafeminista dumákra. Ha mindenki szabadon élvezhetné azt, hogy ő milyen (még ha káros is önmagára nézve), totál anarchia lenne, csak szólok.

2018. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!