Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Úgy érzem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem nem tudok mindennel meg birkózni.

Figyelt kérdés
Mostanában minden osszejott és nem jó értelemben sok minden bánt de nem igen szoktam ezt másoknak mondani és már valahogy azt érzem h nem bírom... Nem tudom mit csináljak..

2018. júl. 19. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetne bővebben?
2018. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd ki bővebben, hogy többen tudjunk segíteni vagy írj privátban.
2018. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát valahogy azt érzem h nincs szükség rám, senkinek.. Van egy fiú akit szeretek ő is szeret engem de valószínű h soha nem lehetünk együtt, a barátaimmal elvagyunk de nincs meg az a legjobb barát vagyis nem olyan igaz barátok, és már nem tudom kire számíthatok... Itthon se a legjobb a helyzet és nem tudom kinek momdhatnam ezeket el, ezért írtam ki és nem azért h panaszkodjak h milyen szar az életem. Csak valakinek már ki kellett adnom.
2018. júl. 20. 12:12
 4/4 anonim válasza:

Szerintem azzal a fiúval kellene megbeszélni akit, szeretsz. Még ha telefonon is.

Mivel azt írtad, hogy más nincs is. De a fiúval pedig nem lehetsz együtt. Ez nehéz lehet.

Ha akarod, nekem privátban el mondhatod. Szívesen meghallgatlak.

De vissza térve a kérdésedre. Ne csinálj semmi meg gondolatlant amit később meg bánnál! Mert megfogod bánni! Reménykedj egy jobb napban. Egyszer tudom, vagyis gondolom, hogy jobb lesz.

Menj el egy olyan helyre ahol csak magad van és öntd ki a szíved. Mond el mi a gond.

Tudom kicsit furcsa hogy azt mondom hogy beszélj magadban. De azért menj egy olyan helyre ahol senki sincs. Csak mond el a fának fűnek mi a bajod mi bánt.

2018. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!