Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez miért van?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? Első sorban lányok válaszát kérem!

Figyelt kérdés
Sziasztok...annyi lenne a történet hogy van egy lány akit már egy ideje ismerek, tóbbször találkoztunk már bulikban, a legutóbbiban csókolóztunk is egész este és fbn is beszélgetünk, de valamiért mindig leszar, irok neki és óránként válaszol hiába van fent, volt hogy nem is irtam neki vissza mert ezt meguntam, aztán napokkal később ő írt rám, ha nem is érdeklem meg alig válaszol akkor miért keresett meg már 2x is mikor nem irtam neki vissza? Szerintetek akar tőlem valamit? Vagy hagyjam a p*csába? 16/L 16/F

2018. júl. 23. 03:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Én már régen voltam 16 éves, de nekem is hasonló taktikám volt, úgy tettem, mintha nem érdekelne a srác, meg ha felhívott vagy írt, akkor ment az "aha" meg "hogyne", de ha meg leszrt, akkor bepánikoltam, hogy már nem is érdeklem és tuti más nőt hajt, és akkor jött a kétségbeesés. :D Szerintem tetszel neki, azért keres meg, ha nem tetszenél neki, akkor örülne, hogy végre békén hagyod! Szerintem a barátnőivel rólad dumál, azért ír vissza lassan. :D Ez is egy másik, ha rám írtak, akkor felhívtam a barátnőmet, akivel 2 órán át azt dumátuk, mit írjak vissza? :DDD
2018. júl. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Majd az elkövetkezendő pár évben Te is megtanulod, hogy a lányok/nők mind egytől egyig idióták.
2018. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Csak nem akarja, hogy lásd, mennyire beléd van zúgva. Nyugi, nem vagy közömbös neki. 15-16 évesen én is ezt csináltam :D 18/L
2018. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem taktikázás.

A buliban jó volt neki enyelegni valakivel. De egyébként nem akar semmit.

2018. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb hagyjad szerintem. Lehet, hogy most épp jól elszorakozik veled, de ha igy viselkedik, komoly szándékai nemigen lehetnek. En konkrétan abban a másodpercben vissza is írok a barátomnak, mikor ir, es ez akkor sem volt maskepp, mikor meg csak ismerkedtünk... Szerintem csak “elvan” most veled, de komolyabbat nem akar. Hanyagold inkabb.
2018. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova és megtudod szerintem.
2018. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle személyesen, hogy akkor most mi legyen. Jelentett számára valamit az a csók? Miért válaszol ritkán? Próbáld meg, veszítenivalód úgysem lehet, ha nem, akkor meg biztos találsz mást. Néha én is csináltam hasonlót, megmondom őszintén, nem válaszoltam, aztán a másik meg folyamatosan írogatott, hogy hol vagyok, meg ilyenek :D


L/19

2018. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyszerűen csak mást csinál napközben. Filmet néz, olvas, mittomén. Én is ritkán válaszolok ha valaki ír, nem azért mert nem érdekel, hanem mert el vagyok foglalva. Nem töltöm az egész napomat azzal, hogy másodpercenként nézem a telefonom. (és nem, nem kapok értesítést, mert ki van kapcsolva a hang. Csak villog a led, pont azért mert irritál a hangja, ha épp fontos dolgom van.)

Aztán amikor ráérek beszélgetni és tudok csak arra koncentrálni, akkor keresem az illetőt. Lehet, hogy ő is így van vele. Legközelebb kérdezd meg mit csinál, mivel van elfoglalva!

2018. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem akar semmi komolyat, csak játszik, meg lehet melletted van még pár ilyen pasija
2018. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ! :/
2018. júl. 23. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!