Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátnőm összejön a kiszemeltemmel!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyjából 5 hónapja megismertem egy fiút akivel nagyon jóban lettünk,és egyszer találkoztunk is.Sok jelet adott arra hogy tetszek neki,majd mikor hármasban találkoztunk vele a barátnőmmel,engem lekoptatott.Pár nappal utána bevallotta a legjobb barátnomnek hogy tetszi neki.

És jön a bonyodalom


Nekem régóta tetszik,barátnőm ezt tudja is,a fiúval pedig már az a becenevük messengeren hogy szivem,meg dragam.Es amikor velem lett volna talalkozoja a fiunak,akkor lemondta mert inkabb a legjobb baratnommel talalkozik.


A legjobb baratnom pedig folyton azt hajtogatja,hogy ne rá haragudjak!Hát hogyne haragudnék?

Persze én fapofával mondtam hogy jajdejó,jöjjetek csak össze,pedig összetörtem belülről.


Mit tegyek?Mondjam el nekik? Vagy szenvedjek én és szeressek ki a fiúból?

16/L



2018. júl. 25. 14:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tipikus tinifelfogás és tini dráma. Mármint nem a tied, hanem a barátnődé. Most ez kell, majd az kell. Hidd el, egyiket sem szereti, csak szórakozik. Majd ha benő a feje lágya, megtanulja, hogy a kapcsolat nem játék, hanem komoly dolog, s akkor neki is része lesz valami igaziban.
2018. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!