Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hány évesen és hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen és hogyan találkoztatok az első szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Mien körülmények között?Mikor volt az első randi és hol? Mennyi idő után volt az első csók?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 26. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
nem volt ilyen
2018. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

18 évesen egyik haverom akart összehozni ismerősével, de nekem nem jött be. Első csókom 17 évesen volt, egy buliba lekapott egy csaj, de semmit sem jelentett. Igazából szerelmes még nem voltam.

20/F

2018. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
#1 Akkor miért válaszolsz? A kérdés azokhoz szólt, akiknek volt már szerelmük, és nem azoknak, akiknek még nem. Teljesen használhatatlan, amit írtál.
2018. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

13 évesen találkoztam vele először, suliban, egy évre rá beleszerettem, én is tetszettem neki, onnantól randizgattunk vagy 2 évig, 16 éves korunkban összejöttünk, akkor volt az első csók is, a kapcsolat csak másfél hónapig tartott, mert én sokkal jobban szerettem őt mint ő engem, ezért egyenlőtlen volt a dolog.


17l

2018. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos a múlt honapban volt a fogalmazzunk úgy, hogy első kapcsolatom, minthogy szerelmem. Mivel nem szerettem különösebben belé. Én kicsit nehezebben adtam magam, mivel nekem ez az egész olyan új volt meg minden :')

Aztán két hét után dobott, mert nem voltam hajlandó arra, hogy fogdosson olyan helyeken ahova még a nap sem süt.

Őszintén, szerintem ennél jobban nem is alakulhatott volna az első kapcsolatom, legalább megtanultam azt, hogy én dobjam az ilyen hülyéket ne ők engem :))))


16/l

2018. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 évesen találkoztam vele először egy edzésen :). Azóta is egy helyre járunk, így szerettünk egymásba. Az első randink a vár környékén volt, sétáltunk és fagyiztunk. Az első csók a 4. Randinkun volt, nagyjából két héttel az első után
2018. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első csók még a kapcsolatom előtt volt. És rá egy hónapra össze is jöttünk. 17 éves voltam. És ő volt az első szerelmem, habár a kapcsolatunk az nem volt hosszú.

18/L

2018. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gólyatáborban találkoztunk még 7. osztály előtt, aztán végül csak 10. végén kezdtünk el randizgatni. Az első csók volt a dolog ami az egészet elindította, mivel mindketten ittunk és emiatt jókedvünkben csókoloztunk :D A csók után kb. 2 és fél hónappal jöttünk össze. Most vagyunk 13 hónapja együtt és minden nagyon jó :)
2018. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!