Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16-18 éves fiúk, milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves fiúk, milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer és egymillió ilyen kérdés van már, és nem lehet belőle kifejezetten tendenciát levonni, de mégis érdekelne, mennyit változott az utóbbi időben a véleményetek.

Akár külső, akár belső.

Mit néztek meg először egy lányon? Mi az ami vonz titeket?

Előre is köszi! :)


2018. júl. 31. 01:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne az legyen a kulcskérdés az életébe hogy melyik diszkóba menjen. Meg lehetőleg legyen életcélja.
2018. júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Külsőleg annyiféle különböző van, van akinek ez van akinek az áll jobban, stb. Én egyébként arcot nézek először aztán testet. Ha valakinek szép arca van akkor tökmindegy hogy milyen a teste. Én szeretem a cuki vékonyabb alacsonyabb csajokat. Belső a fő. Legyen értelmes, ne menjen a pávákkal bandázni, nem kell okosnak lenni de előny, legyen kedves és megértő. Értse a humort, ez számomra fontos mert sokszor viccelődök.
2018. júl. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Külső: alacsony legyen, ne legyen túlsúlyos, szőke, barna hajszín.Külsőre ez azonnal megtud fogni. Belső legyen nőies, kedves, legyen humorérzéke, őszinteség. Plusz pont nálam ha nem iszik, szereti a komolyzenét, operát
2018. júl. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, aranyos, egyenes barna haj, sötét barna szem,vékony
2018. júl. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Rendelkezzen 60 IQ pontnál többel, emellett kedves, barátságos, bújos.
2018. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Két lehetőség van azt illetően, hogy mi fog meg először.

Az egyik az a külső, aminél nálam nincs kifejezett ideál, nagyon kevés lány vonz, de szinte mindig más stílusúak/kinézetűek.

A másik az első benyomás személyiséget illetően, itt is több lehetőség van, amivel meg tud fogni egy lány, lehetőleg legyen enyhén fura/érdekes amikor épp látom, és ha ez a furaság épp az én preferenciámba tartozik, akkor már szerelmes is vagyok. :D


Itt egy kicsit bővebb leírás:

Vonzanak az elvont, művészi lányok, ezalatt nem azt kell érteni, hogy kékre festi a haját meg gót zenét hallgat és egyből ő lesz a kis különleges hópehely (persze sem a kék hajjal sem a gót zenével nincs bajom, ha nem a feltűnés miatt teszik ezeket), hanem hogy tényleg legyenek saját gondolatai, ne kövessen vakon semmit és senkit, legyenek titkolt vágyai a társadalom elől, de velem ne féljen megosztani őket és ne stagnáljon az életben, mindig legyen kész lépni... előre, hátra, jobbra, balra, nekem mindegy, de mindig változzon, ne egy megtört, álmok nélküli szerencsecsomag legyen.

Legyen spontán és brutálisan kíváncsi természet, akarja érezni hogy milyen különböző élethelyzetekben élni, ne elégedjen meg a szükséges komforttal, amit a XXI. század nyújt, néha vegyen el belőle, néha adjon hozzá.

Ne beszéljen kelletlenül, de beszéljen sokat, szeretném egész nap a hangját hallani, de csak ha érdekes, mindkettőnket érdeklő témákról beszél.

Legyen érzelmes, a jót és rosszat egyaránt dramatikusan élje meg.

Legyen védelemre szoruló(nak tűnő), hogy megadja a számomra szükséges védelmező érzetet a kapcsolatban. Ettől függetlenül nem kell, hogy ténylegesen védelemre szoruljon, de értékelném ha rám úgy tekintene mint akire mindig számíthat bármilyen helyzetben.

Én legyek az első helyen, minden előtt, család és barátok mehetnek a levesbe felőlem (ja, önző vagyok:)).

Legyen nyitott az új dolgokra, olyanokra is amiken még egyszer sem fordult meg az agya, mivel az én elvetemült fejemből pattantak ki az ötletek.

Szeretem ha kreatív egy lány, számomra elég ha a kapcsolat elején csak gondolatban az, nem kell, hogy zenét szerezzen, fessen vagy írjon, mivel ha meg van fejben az erre való tehetsége, akkor úgy is ösztönözném rá, hogy végrehajtsa őket.

És amit most utoljára írok: Legyen ő is ösztönző természetű, mindig akarjon belőlem (számára) jobb, megfelelőbb párt alkotni, hogy én is jobbnak érezzem magam. :)


Bocsi ha túl hosszú lett.

2018. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem igazából nincs ideálom...Úgy vagyok vele, hogy ha meglátok valakit és nagyon megfog a személyisége pl akkor az meg is tetszik de nincsenek kivetéseim, hogy milyen legyen
2018. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
52%
Dua Lipa az álomnő nekem. Sajnos akikkel együtt voltam, nem voltak olyanok. 19F
2018. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
magasság mindegy, vékony, kis fenekű, kis mellű, aranyos arc, kedves, érti a humort, meg lehessen beszélni vele mindent
2018. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én személy szerint jobban szeret a teltebb lányokat és kimondottan kedvelem ha nagyon sokat beszél mert szeretem hallgatni. Igazából nem csak a mi volt ma szeretem hallgatni mások gyondját, baját.
2018. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!