Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy elfelejtsem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem a lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval, mint sok más középiskolás fiúnak, nekem is tetszik egy lány, de kb 1% az esély, hogy valaha is összejövünk. Az illető az osztálytársam, már 2 ÉVE szerelmes vagyok belé, de esküszöm még csak pár mondatot beszéltünk. Ezenkívül elég balf**z is vagyok lányok terén, a barátnőit és barátait is alig ismerem (teljesen más körökben mozog mint én) és ha ez még mindig nem lenne elég, van barátja, akivel már majdnem egy éve együtt vannak. A srácról amúgy annyit tudok, hogy láttam képét (nincs is kigyúrva, ilyen szempontból még lenne esélyem)


Tehát mit tegyek? Elfelejtsem? Próbáljak közeledni, hátha legalább barátok leszünk? Csinálok más dolgokat, vannak barátaim, és most ugyebár szünet is van, szóval valamivel egyszerűbb, de pl. más lány mint megoldás, nálam nem igazán jöhet szóba. Ha meg közeledjek, akkor meg hogy a fenébe csináljam?


2018. júl. 31. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még nem volt barátja, miért nem próbáltál közeledni felé? Oda mehettél volna hozzá beszélgetni, kérni a segítségét valamiben, mivel osztálytársak vagytok, vagy bármi hasonló. Nos, mivel már kb. 1 éve van barátja, így gondolom nála pedig más fiú nem jöhet szóba, azaz sajnálatos módon te sem. Az én véleményem szerint önző es pofátlan viselkedés és dolog az, hogyha valaki közé áll akár egy szerelmes pár, akár egy házaspár közé. Nálam alap dolog az, hogyha az illetőnek van már valakije, akkor szépen békén hagyom őket. Csak gondolj bele. Neked lenne egy hosszú kapcsolatod egy lánnyal, akit ugyebár szeretsz, aztán jönne egy másik fiú, aki megpróbál titeket úgymond szét szedni, vagy elszedni tőled a barátnődet, mert éppenséggel neki is tetszik a csajszi. Ugye, hogy neked sem lenne jó, ha egy ilyen miatt esetleg elveszítenéd a barátnődet? Na épp ugyanilyen lenne annak a fiúnak is. Én annyit tudok tanácsolni, hogy hagyd inkább őket békén. Hogy miért? Mert barátja van. Addig kellett volna lépned felé, amikor még nem volt senkije. Sajnos ez a hajó már elúszott, de ne szomorkodj, most tanulsz belőle, és legközelebb élsz majd a lehetőséggel. :)

Sok sikert a következőnél! ;)

2018. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akartam volna nyomulni, abból senkinek nem származik semmi jó. Bár őket én tuti nem tudnám szétválasztani, így csak beégnék xdd szóval ezért nem tudom hogy mit tegyek, mert felejteni nem tudok.
2018. júl. 31. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hazi nyulra nem lovunk.
2018. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Renátó ***** válasza:
A barátja nem kigyurt,vagyis lenne esélyed???Több sebből is vérzel.Ha egy randira nem hívtad el,mikor nem volt barátja,akkor az csak a te hibád,mit veszíthettél volna,ha nemet mond?Akkor lehet esélyed,ha szakít a pasival,de nem azonnal.
2018. aug. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!