Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha ugy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ugy érzem nincs miért élnem?

Figyelt kérdés
Elhagyott.1 éve jártunk. Nem tudom hogy éljem túl. Úgy érzem bele halok a fájdalomba vagy csinálok magammal valamit ami nem kéne. Normális válaszokat kérlek

2018. júl. 31. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsd magad. Csak nyugodj meg . Idovel jobb lesz nya.
2018. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan azt állítod, hogy egy fütyi adott értelmet az életednek? Na ne már, ez nagyon gáz!
2018. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha belegondol az ember abba, hogy az emberek jelentős része ugyanezt átélte már, akkor tökre röhejesnek és túltoltnak jön le az egész dolog. Persze amikor épp benne vagy, akkor vér komolynak érzed :D
2018. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos attól megy el a kedve hogy valamit tegyen magával amit nem kéne ha hülyének nézitek és lenézitek a problémáját. Mindenki így érzi aki igazán szereti a párját, én sem tudnám feldolgozni ha elveszíteném. De ne figyelj ezekre a suttyókra, még nagyon hosszú az életed és talán nem is ő volt az igazi. Még lehetsz nagyon boldog, fel a fejjel :)
2018. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nemár... ennél te jóval többet érsz! <3
2018. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy a tíz évvel későbbi énedre milyen mértékben lesz hatással ez a szakítás. valószínűleg lesz családod, gyerekeid, és majd mosolyogva nosztalgiázol, hogy mekkora ügyet csináltál belőle.

hidd el, mindenki átélte már. tudjuk, hogy szar, de foglald el magad, kezdj el edzeni, legyél barátokkal, keress egy hobbit.

mutasd meg, hogy mit veszített.

kitartás! :)

2018. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nyugi, átérzem a bajod, menj társaságba, talàlj hobbit, tisztítás ki a fejed, és amikor készenálsz lépj tovább. Addig sokat segíthet a család, és a barátok.
2018. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Harcban meghalni lehet de elfáradni soha! Ezt vésd az eszedbe! ;)
2018. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kerdesem lenne válasza:

Nem lesz semmi baj. Egy időbe én is ezt éreztem de elmúlik.

Keress egy hobbit azzal eltereled a figyelmed! Én rajzolok.

A siker élmény sokat segit!!!!!! :D

2018. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!